Віртуальні археологи регулярно знаходять на зображеннях Марса таємничі артефакти. Це залишки посуду, статуй, фрагменти передбачуваних механізмів і навіть піраміди. Все це наштовхує на думку про те, що на Червоній планеті колись насправді було життя, і вона не була примітивною. Ймовірно, мова йде про високорозвинену цивілізацію, від якої залишилися лише уламки колишньої величі.

Саркофаг єгипетського фараона

Знаменитий тайванський уфолог Скотт Уорінг знову виявив на Марсі щось, що нагадує саркофаги єгипетських фараонів. Експерт дійшов висновку, що колись давно марсіани спускалися на Землю, і саме вони були фараонами і богами для людей Стародавнього Єгипту.

Скотт Уорінг
Скотт Уорінг
Скотт Уорінг

Варто відзначити, що ця теорія не нова. Експерти вже неодноразово говорили про те, що Єгипет того часу, можливо, найбільше підходив для життя марсіан. Саме тому вони й вибрали його місцем своєї дислокації. А можливо, і місцем останнього перебування на нашій планеті.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Фараоны

Такі висновки зроблені завдяки безлічі інших знахідок віртуальних археологів. До них відносяться гробниця, що нагадує японську Кофун, поховання марсіанина з хрестом і так далі. Уфологи навіть згадали про знайдену фігуру марсіанки, яка нагадує земну амазонку. Не виключено, що амазонки теж прилетіли до нас із Марса.

Знахідки, виявлені на Марсі

Багато людей скептично ставляться до подібних знахідок, а Уоринга вважають невиправним мрійником. Але його сайт стає все більш популярним. А матеріали Скотта отримують безліч захоплених коментарів.

Гробниця Тутанхамона

Читайте також: час розплати настав, прокляття фараонів починає збуватися. До Землі летить астероїд Бог Хаосу, який може знищити людство.

Як повідомлялося, археологи знайшли ворота у світ давньої цивілізації, спокій Майя порушено, людству кінець.

Портал "Знай.uа" писав: у небі з'явилося моторошне Око Нібіру, Апокаліпсис уже близько.