Численні дослідження допомогли показати, що домашні кішки цілком можуть виліковувати деякі хвороби людей однією тільки присутністю в будинку. Також стало відомо, що котяче "муркотіння" звучить на частотах, які позитивно впливають на клітинну регенерацію людини.

Кішки своєю присутністю в будинку допомагають знижувати стрес і за рахунок цього допомагають з хворобами серця та підвищеним тиском. Дослідження Карена Аллена з Університету штату Нью-Йорк довело, що у власників кішок надзвичайно низький рівень кортизолу в крові, навіть при явній наявності стресових ситуацій.

Не секрет, що домашні пухнастики допомагають у зміцненні психічного здоров'я. У Великобританії провели масштабне дослідження і з'ясувалося, що власники кішок відзначають не тільки серйозне поліпшення психічного здоров'я, але і те, що їм легше протистояти стресу.

З тваринами в будинку здатні підвищувати імунітет, а у дітей ще формують стійкість до різних алергічних реакцій. Вважається, що антигени, присутні в котячій шерсті і в бактеріях, які на ній живуть, дають імунній системі людини потрібне "тренування", не піддаючи серйозному ризику для здоров'я.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

Кішки можуть видавати звуки з частотою від 20 до 140 герц, але найчастіше зупиняються на низькочастотному мурчанні. А як показали дослідження, вібрації з частотою 18-25 Гц позитивно впливають на швидкість клітинної регенерації. Швидше відновлюються суглоби, м'язи і сухожилля.

Нагадаємо, очманілий слон показав нахабним туристам їх місце.

Як повідомляв Знай. ua, депутати безжально знищать 2 мільйони диких тварин, у Гринписе оніміли від жаху.

Знай. ua писав, що кенгуру не витримав і напав на спокусниць у бікіні.