13 лютого 1936 року під мостом Моранді в італійському місті Катанзаро було знайдено мертве тіло чоловіка. Ним виявився місцевий житель Джузеппе "Пепе" Веральді і судячи з характеру травм на тілі й голові, він впав вниз з мосту.

Поліція швидко закрила справу, постановивши, що Веральді покінчив життя самогубством. Але сім'я жертви була з цим категорично не згодна. За їх словами, у Пепе не було ніяких приводів вбивати себе і його вбили. Природно правоохоронці на такі протести махнули рукою, адже кому хочеться вірити, що їх близька людина вирішила звести рахунки з життям.

Минуло 3 роки, як на цьому мосту сталася ще одна дивна і навіть лякаюча подія.

У січні 1939 року, по мосту Моранді йшла юна дівчина Марія Таларіко. Раптово вона відчула сильне бажання підійти до одного конкретного місця, а потім у неї сильно закрутилася голова і вона втратила свідомість.

Популярні новини зараз

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Катерина Репяхова згадала важкі часи до заміжжя з Віктором Павліком: "Я могла мало"

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

На щастя, дівчину, яка лежала без чуття швидко помітили, дізнавшись за паспортом особистість її віднесли додому, де вона не приходячи до тями міцно заснула і проспала довгий час.

Але коли вона прокинулася, почалися ще більш дивні речі. По-перше, це вже не була Марія, вона говорила низьким чоловічим голосом і відразу ж заявила, що вона ніхто інший як Джузеппе Веральді.

По-друге, "Джузеппе" після цього почав вимагати принести йому вино і сигарети, а ще знайти його мати.

Марія ніколи не курила і не пила, це була дуже скромна дівчина. Її сім'я відразу ж стривожилася, однак послухалася прохання і привела в дім матір покійного Джузеппе - Катаріну Веральді.

Після недовгої розмови Катаріна заявила, що це її син. Крім того, "Джузеппе" написав кілька рядків на папері і це був не почерк Марії, а почерк саме сина Катерини.

Але що потрібно було Джузеппе від бідної дівчини? Вона стала для нього лише провідником. Джузеппе розповів, що він не вбивав себе, а на нього напали його власні друзі, побили і кинули з мосту вниз. Після цього Джузеппе побіг з хати до мосту і впав в непритомність на тому ж місці, де раніше впала Марія.

Незабаром дівчина отямилася, це знову була Марія, і вона не пам'ятала нічого з того, що з нею було після її непритомності. Вона жила далі звичайним життям і з нею більше не відбувалося нічого дивного. Всі навколо були спантеличені цією історією. Чутки, здогадки та плітки довго ще ходили серед місцевих жителів.

Але що більш дивно, через 9 років Катаріна Веральді отримала лист, написаний колишнім другом Джузеппе - Луїджі "Тото" Марчете, який переїхав до Аргентини незабаром після смерті Джузеппе.

У листі Луижи повністю зізнався у вбивстві Пепе через ревнощі до жінки і докладно розписав, як він разом з трьома іншими приятелями Пепе на нього напав, побив і скинув з мосту. Тобто саме те, що розповів дух Джузеппе, перебуваючи в тілі Марії.

Проте, коли Катаріна вирішила зв'язатися з Луїджі, з'ясувалося, що він зовсім недавно помер, а інші люди знайшли цей лист серед його речей і на ньому було вказано надіслати за такою то адресою Катаріні Веральді.

У своєму заповіті Луїджі також написав, щоб всі його речі і цінності віддали родині Веральді як відшкодування за злочин.

Поліція Катанзаро визнала лист справжнім і після цього заарештувала трьох спільників Луїджі, які жили у Катанзаро. Всі троє були визнані винними у вбивстві Джузеппе Веральді і отримали по заслугах.

Нагадаємо, чоловік у сні відправився в астральну подорож, але пізніше хтось намагався захопити його тіло.

Як повідомляв портал "Знай.uа", хлопчик на ім'я Райан Хаммонс впевнений, що в глибині душі у нього є "таємна особистість".

Також "Знай.uа" писав, жінка стверджує, що в минулому житті була вбивцею і зараз страждає за старі гріхи.