Днями в різних куточках планети люд почали помічати страхітливі знаки пекла – у небі з'явилися черепи різноманітної форми. Багато користувачів поділилися в мережі моторошними знімками.

На них продемонстровано, як на ділянках неба хмари приймали форму людських голів, позбавлених шкіри та іншої плоті. Деякі очевидці заявили, що навіть бачили справжніх гуманоїдів.

Зображення голів у небі

Альтернативні вчені почали бити на сполох. Вони вважають, що всевишні сили дали планеті черговий знак – кінець світу не за горами. І цього разу винна не смертоносна Нібіру, з якою останнім часом пов'язують Апокаліпсис.

Моторошне явище спантеличило експертів. Поки що жоден із них не може з упевненістю сказати, хто винен у виникненні черепів, які влаштували на планеті справжній переполох. Можливо, це прибульці або паралельні світи. Деякі припускають, що це пекло послало свої сигнали світу, якому загрожує смертельна небезпека.

Зображення черепів у небі

Багато скептиків теж висловили свою думку. Вони вважають, що все побачене – не більше ніж плід бурхливої уяви. Люди на хвилі паніки щодо Апокаліпсису постійно щось вигадують. На кожному кроці вони бачать страшні знаки і намагаються налякати весь світ.

Однак знімки були зроблені реальними людьми і в абсолютно різних місцях. Це може свідчити про те, що планета і людство дійсно в небезпеці.

Прибульці готуються до нападу
Прибульці готуються до нападу

Деякі фахівці вважають, що світ духів намагається попередити про наближення катастрофи. Не виключено і те, що це так званий іспит від представників позаземних цивілізацій. Можливо, вони хочуть перевірити людський розум і дізнатися, чи зуміють люди розшифрувати їх сигнали і підготуватися до інопланетного захоплення.

Експерти, що спеціалізуються на трактуванні снів, вважають, що образ черепа символізує наближення негативних подій. Жоден з медіумів поки не знайшов пояснення тому, що відбувається. Ніхто не знає, чого варто чекати після таких незвичайних і таємничих небесних знаків.

кінець світу
кінець світу

Читайте також: "вогняний" ящір пролетів близько до Землі, а його світіння могли спостерігати навіть космонавти.

Як повідомляв Знай.uа, американці зафіксували таємничий портал, через який прибульці потрапляють у наш світ.

Портал "Знай.uа" писав: у небі з'явилося моторошне Око Нібіру, Апокаліпсис уже близько.