Вчення фен шуй дуже серйозно ставиться до всього, що знаходиться у домі. Кімнатні рослини не виняток. Квіти можуть принести в оселю як позитивний вплив, так і стати причиною відпливу грошей і навіть розлучення подружжя. Про це передає Clutch.

Фен шуй кімнатних рослин не радить тримати вдома деякі квіти. Вони є потужними вампірами, які викликають відтік позитивної енергії і приносять розлад, дисгармонію, грошові та сімейні проблеми. Ми назвемо ці небезпечні кімнатні рослини.

Небезпечні кімнатні рослини

Азалія. Ця красива квітка чудово вписується у дизайн інтер'єру і його просто обожнюють дизайнери. Але він дуже небезпечний, так як викликає дисбаланс енергій в домі і висмоктує життєві сили з домочадців. Якщо у тебе така квітка в хаті, то не дивуйся, якщо всі домашні відчувають витік сил і песимістичний настрій.

Популярні новини зараз
Головне за 9 серпня: "бавовна" у Криму від ЗСУ, дефіцит кавунів, рознос Єгорової від Сумської та неадекватна росіянка в Австрії Стало відомо, чому Медведєв заливає очі алкоголем: путін зламав психіку У Криму злетіла у повітря військова база: лунає повітряна тривога, почалася паніка Ракетоносець путіна спровокував страшну аварію: чавив "своїх" просто на дорозі
Показати ще

Плющ. Будь-які плющі хоч і декоративно красиві, але тримати їх у домі – це табу. Саме ці кімнатні рослини стають причиною розлучення і зради між подружжям. Плющ – це ворог чоловіків. Це рослина-вампір, у неї дуже потужна чоловіча енергетика, яка виштовхує чоловіка з дому і висмоктує з нього його чоловіче начало. Як наслідок, чоловік починає уникати знаходження у домі (у нього відчуття, що йому там мало місця), йде на зраду, з'являються проблеми з потенцією, виникають постійні сварки і скандали між подружжям. Як наслідок – розлучення. Єдине місце, де можна тримати плющ – у дворі під відкритим небом, і чим далі від будинку, тим краще.

Папороть. Ця квітка несе дуже погану енергію. Це рослина смерті і печалі. Воно приносить смуток і тугу у дім, викликає депресивні стани і витік життєвих сил. Крім того, саме її деструктивний вплив викликає різні втрати речей, крадіжки, хвороби домочадців.

Ліани. Будь-які ліани не бажано тримати в будинку. Це справжні вампіри для грошової енергії. Вони висмоктують енергію з усього навколо, викликають хвороби, невдачі, провали у справах і кар'єрі, а гроші просто витікають річкою з дому і з'являються тотальні злидні.

Сприятливі кімнатні рослини

Крім небезпечних рослин, фен шуй також називає і ті квіти, вплив яких позитивний і приносить лише хороше.

Бегонія. Налагоджує прекрасні стосунки. Зміцнює будь-які соціальні зв'язки. Відмінна квітка для тих, хто веде справи по бізнесу з людьми. Допомагає обрости надійними і вигідними діловими зв'язками.

Примула. Це рослина-оберіг, яка захистить від різних бід і вбереже від небезпеки.

Ялівець. Це знахідка для тих, хто хоче збільшити свій капітал. Це грошова рослина, яке приносить у дім істотний прибуток, збільшує приплив грошей і вбереже від злиднів і бідності.

Толстянка або грошове дерево. Ще одна рослина для багатства. Але приносить прибуток тільки у тому випадку, якщо рослина здорова, з товстими листочками. Якщо хворала або квола, то буде відтік грошей.

Драцена і мірт. Ще грошові рослини. Для добробуту і успіху в справах їх потрібно ставити біля робочого місця.

Філодендрон. Найкраща рослина для дитячої кімнати. Зменшує тривожності, прибирає страхи, приносить спокій і покращує сон.

Нагадаємо, відомий психолог розкрила секрети, як привабити багатство.

Раніше Знай.uа повідомляв, переможець "Битви екстрасенсів" навчить контактувати з іншими світами.

Також Знай.uа писав, потужний даоський ритуал, здатний позбавити тебе від усіх проблем.