Нашумілий серіал "Чорнобиль" від компанії НВО, привернув увагу до катастрофи, що відбулася в Україні та у рази збільшив попит туристів на відвідування зони відчуження.

У турагенствах, що організовують екскурсії до зони відчуження відзначають зростання кількості туристів на 40% порівняно з аналогічним періодом торік, повідомляє УНІАН.

Чорнобиль
Чорнобиль

За словами директора одного з агенств Сергія Іванчука, компанія побачила 30% зростання туристів, що вирушають у цей район у травні 2019 року порівняно з тим же місяцем торік. Деякі фірми пропонують спеціальні екскурсії місцями, які показали у серіалі.

"Багато хто приходить сюди, вони ставлять чимало питань про телешоу, про всі події. Люди стають дедалі допитливішими". говорить гід Вікторія Брожко

Популярні новини зараз
Екстрасенс Олена Курилова попередила українців про війну ще в 2020 році: "Я біля танка, перемога буде за нами" Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" кардинально змінює зміст своїх програм: "У нас дуже багато ексклюзивного матеріалу" Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" Наталка Карпа заспівала про пекучий біль кожної українки, яка вірно чекає на свого чоловіка з війни: "З цим зіткнулися сотні тисяч сімей"
Показати ще

Відвідати Чорнобиль з англомовним гідом можна за $100 з людини. У міні-серіалі HBO показано наслідки вибуху, велика операція з ліквідації і подальше розслідування катастрофи. Територія навколо заводу зберігає відчуття постапокаліптичної пустки, де бродять бездомні собаки, а рослинність проростає в будівлі без вікон.

Як повідомляв Знай.uа зону відчуження показали в романтичному підтексті: Чорнобиль таким ще не бачили, яскраві фото.

Знай.uа писав, фінал "Чорнобиля" від HBO: де і як знімали найпопулярніший серіал.