Американські вчені провели дослідження та розповіли, що насправді бачили люди, які пережили клінічну смерть.

Вчені Нью-Йоркського університету, на чолі з директором з досліджень інтенсивної терапії і реанімації Медичної школи Семом Парнія, вивчили історії реанімованих пацієнтів, - пише Politeka.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Під час першої фази смерті, на момент зупинки серця, в мозок не надходить кров. Останній орган незабаром перестає функціонувати. Однак численні опитування пацієнтів доводять, що вони навіть у такому стані все чули та могли бачити речі навколо себе. Це неймовірно, але такі пацієнти знають, коли оголосили про їх смерть, вони навіть пригадували різні деталі, що відбувались у той момент. Хоча, люди, які перенесли клінічну смерть, не отримують надздібності, як це можна побачити в американських фільмах. Проте пережите дає нові погляди на життя.

Популярні новини зараз

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Часто у багатьох людей мозок зазнає серйозних ушкоджень. І зараз перед вченими стоїть завдання, знайти спосіб, як запобігти уим процесам під час настання клінічної смерті.

Відзначемо, що нещодавні дослідження показали – тварини також відчувають сплеск активності мозку через кілька хвилин після смерті.

Нагадаємо, 13-річний Еліо зі штату Флорида, США, з самого народження страждає від рідкісної аномалії та "скидує" шкіру, мов рептилія.

Як повідомляв портал Знай.ua, фахівці назвали продукти, які гірші за отруту і повільно нас вбивають.

Також Знай.ua писав про те, що вчені розгадали секрет вічної молодості.