Відомого вченого Едуарда Ціолковського часто називають "Радянський Тесла" за його схожість з великим винахідником. Однак, академік відомий не тільки ними. Він був справжнім ясновидцем.

Йому були відомі в тому числі та "таємні знання"  про вторгнення прибульців з Нібіру.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь! 

Так званий "Радянський Тесла" був одним з основоположників космізму — наукового напряму, згідно з яким космос управляється невідомими вищими силами. Життя вченого було оповите містикою.

Популярні новини зараз

Зеленський звільнив усіх українських бранців Путіна за лічені місяці, а де ж був Порошенко?

Неадекват намагався спалити сотні дітей живцем, кричав і поливав бензином: кадри не для слабкодухих

Головне за ніч: Зеленський "рубає голови", штрафи за мовний закон, загибель кандидата у депутати і таємниця глави АП

Як виглядає подружка Андрія Богдана: дівчина сірого кардинала України затьмарить Олену Зеленську

Показати ще

Свої знання про майбутнє всієї Землі Ціолковський отримав, коли побував на планеті Нібіру, кажуть уфологи. Він був там полоні, а додому він повернувся вже освіченим. Спілкування з прибульцями наділили "Радянського Теслу" таємними знаннями, на основі якого він дав пророцтво про майбутнє.

Передбачення вченого свідчать, що одна з планет Всесвіту досягне такої могутності, що це дозволить долати сили тяжіння і поширювати життя Всесвіту. Тут мова йде про Нібіру. Ціолковський також говорив про існування в космосі інших форм життя, маючи на увазі прибульців, які взяли його в полон.

Прибульці
Прибульці

Саме цей вчений після повернення з Нібіру створив проекти ракет, на яких зараз вирушають до інших планет. Прибульці розкрили "Радянському Теслі" свої плани.

Учений запевняв, що прибульці існують і керують космосом за своїми законами, але не виходять на контакт з людьми, оскільки людство ще не досягло необхідного рівня розвитку. 

Нагадаємо, прибульці з Нібіру нападуть зовсім скоро, рахунок пішов на дні.

Як повідомляв Знай. ua, дитинча Нібіру виріс поруч з нами на Землі.

Також Знай. ua писав, що археологи видрукували піраміду фараона і заніміли.