В Антарктиді вчені виявили печери, які знаходяться у глибині материка. Про це пише Politeka.

Печери, що йдуть углиб материка виявили співробітники Австралійського національного університету виявили в Антарктиді.

Вчених вразило, що температура в цьому підземному світі досягає +25ºC, хоча, як відомо, на поверхні Антарктиди температура дуже низька.

За словами дослідників, в печерах життя розвивається, там навіть існує флора і фауна. Як зазначається, вчені вже встановили, що там мешкають лишайники, водорості і найпростіші безхребетні.

За словами уфологів, дані печери створили прибульці, але представники офіційної науки з ними не згодні.

Популярні новини зараз
Росіяни почали тікати з армії, аби не стикатися з ЗСУ: погрожують розстрілом і покараннями Володимир Зеленський присоромив світових лідерів, і назвав головну умову припинення війни: "Заграють з росією" Злата Огнєвіч нарешті зізналася у стосунках з добровольцем: "Він дуже крутий хлопець" ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам
Показати ще

льодовики Арктики
льодовики Антарктики

Група австралійських науковців повідомляє, що, швидше за все, в печерах живуть великі тварини, які можуть бути невідомі сучасній науці. Тому вчені поки не хочуть спускатися далеко вглиб у відкриті ними підземні простору. Поки невідомо, що чекає попереду.

Нагадаємо, вчені з'ясували, що льодовики тануть набагато швидше, ніж передбачалося. Дослідники вивчили 19 тисяч льодовиків світу. Таким чином вдалося з'ясувати, що з 1961 до 2016 року глобальна маса льодів скоротилася на 10,6 трильйонів тонн. На сьогоднішній день вони втрачають по 335 млн тонн щорічно, що вкрай небезпечно для людства.

Антарктида
Антарктида

Фахівці звернули особливу увагу на кілька льодовиків з різних областей Землі: Альпи, Кавказ, Канадська Британська Колумбія, Антарктида і Арктика (у Гренландії, Ісландії і на острові Шпіцберген). Вчені знайшли радіоактивні частинки на 17 дільницях. В результаті вони прийшли до висновку про серйозне радіоактивному забрудненні.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

У печері Ваді-ель-Жарден виявили текст, написаний з використанням ієрогліфів. Він розкрив таємницю будівництва Великої піраміди Гізи. Будували її під керівництвом Мерера. Вчені привідкрили завісу в історії, як відбувалось це будівництво.

Нагадаємо, у Єгипті виявили стародавні храми.

Як повідомляв раніше Знай.ua, вчені заніміли від знахідки. Що відкрила ареологам велика вода.

Також портал Знай.ua писав, що вчені розповіли, як рослини з Чорнобиля ристосуались до нових умов існуваня.