Англійка по імені Шелбі Хаден страждає захворюванням, яке робить вагінальний секс практично неможливим. Незважаючи на це, вона мріє позбутися невинності з коханою людиною. Передає Clutch.

Хвороба, на яку страждає Шелбі, називається вагінізм. Для цього захворювання характерне стиснення м'язів піхви при статевому акті, що приносить практично нестерпну біль при спробі проникнення.

Шелбі розповідає, що знає про секс все: вона дивиться еротичне кіно, читає книги і фантазує, але повноцінної статевої близькості у неї бути не може. Коли дівчина намагалася зайнятась сексом, вона починала відчувати нестерпний біль, через що їй доводилося негайно перервати статевий акт. Лікарі нічим не змогли допомогти юній дівчині. Щоб розділити зі світом свою проблему, вона зняла фільм, в якому розповіла, як важко жити без сексу.

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника
Показати ще

Про свою проблему Шелбі Хаден дізналася в 14 років, коли не змогла вставити в піхву тампон. Для того, щоб користуватися звичайним для жінок предметом, їй довелося звернутися фізіотерапевта. Дівчина скаржиться, що лікарі сміються над нею, коли дізнаються про її проблеми.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", група дослідників зробила висновок, що жінці потрібно потягнути час і не вступати в інтимний зв'язок при першій же зустрічі. Про це повідомляють ЗМІ.

Британські економісти з'ясували, на якому за рахунком побаченні варто погодитися на секс з чоловіком, щоб у відносин було майбутнє.

За допомогою математичного аналізу дослідники з'ясували, що жінці потрібно потягнути час і не погоджуватися на секс на першому ж побаченні. На думку вчених, якщо жінка налаштована на серйозні і тривалі стосунки, то їй краще не поспішати з ноччю пристрасті.

Дослідники також вважають, що позитивні чоловіки схильні до залицянь, тому якщо партнер готовий на три-п'ять платонічних побачень, то це хороший знак для відносин.