Всі люди знають про існування таких явищ, як цунамі і ядерні бомби,але не кожен усвідомлює серйозність тих наслідків, які вони несуть за собою. Багато країн накривають цунамі, які простий руйнують все на своє шляху, залишаючи після себе тільки уламки від людських життів. А дію ядерної бомби навіть не описати словами. Однак, що ж сильніше за своїм руйнуванням: ядерний вибух або ж цунамі?

Цунамі в Індонезії (грудень, 2018)
Цунамі в Індонезії (грудень, 2018)

Чудові новини!

Тепер Знай.иа став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй програми для Чоловічий або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Все це в неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Перша атомна боба в історії людства називалася "Малюк", а найменшим у світі цунамі вважається звичайна хвиля. Чи може найпотужніший атомний вибух порівнятися з найбільш руйнівним цунамі? Відповідь на це питання можна дізнатися, переглянувши відео нижче.

Популярні новини зараз
Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Нагадаємо, таємницю озера Лох-Неського чудовиська розкрито: що відомо про незвичайну істоту.

Як повідомляв Знай.uа його страшні очі: жахливий монстр лякав 2-річного хлопчика.

Також Знай.uа писав, знищив тисячі і не розкаявся: історія найжорстокішого лікаря-вбивці з Освенцима.