Доля з'єднує любовної ниткою чоловіка і жінку не просто так - їхні стосунки несуть у собі глибокий зміст. У відносинах і чоловік, і жінка повинні відпрацьовувати свої кармічні завдання. З допомогою партнера, один з пари може звільнити свою душу від пороків і очиститися на духовному рівні. Астрологи з'ясували, відносини між якими знаками Зодіаку найбільш гармонійні і відповідають тому, що можна назвати ідеальними відносинами.

Риби і Діва

Рибам, часом, часто не вистачає концентрації - вони дуже розслаблені, часто покладаються на випадок і відкладають важливі події на потім. Це нерідко стає причиною того, щоб Риби втрачають прекрасні перспективи. Їм не дістає належної наполегливості та енергії. Діви - навпаки, це цілеспрямований і вольовий знак. Діви здатні змусити Риб рухатися і досягати висот, надихати їх на те, щоб зробити задумане реальним. Діви воліють діяти, а не фантазувати, чого так не вистачає Рибам. Завдяки Дівам Риби активізують свій ресурс, а від Риб Діви отримають необхідну м'якість і емоційність.

Стрілець і Овен

На перший погляд може здатися, що відносини цих двох надто вже зав'язані на боротьбі. І це правда, вони знаходяться в безмежній конкуренції, в якій завжди перемагає Овен. Стрілець не хоче здаватися і намагається знову. Їм подобається сперечатися, і це приносить їм задоволення. Їх конфлікти можуть насторожувати лише з боку - для самої пари це необхідний елемент взаємовідносин. Саме через суперництво вони можуть переосмислити життєві події і позитивно вплинути один на одного.

Скорпіон і Водолій

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Скорпіони можуть бути загадковими і потайними настільки, що іноді вони самі не розуміють меж своїх можливостей. Що вже говорити про їх оточення!
Ось тільки для Водолія ідеї та бажання Скорпіона цілком зрозумілі. У цій парі, незалежно від статі, саме Водолій стане ведучим. Він допоможе Скорпіону розкритися в повній мірі, а Скорпіон спробує перейняти звички Водолія і у всьому слідувати за ним.

Нагадаємо, раніше еротичний гороскоп на 28 вересня для всіх знаків Зодіаку: Діви стануть жертвою, Рибам треба бути хитрішими.

Також Знай.uа писав, що їх чекає райське осінь: астрологи розповіли, які знаки Зодіаку опиняться під захистом ангела.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що стрологи назвали знаки Зодіаку, яким не варто читати гороскопи.