Міжнародна група вчених опитала близько 3 тисяч людей з 28 держав про їх переконаннях щодо доктрини морального віталізму (теорія про те, що організм не залежить від фізичних та біологічних явищ — ред. Знай.uа). Фахівці заявили, що люди вірять в дану теорію через хвороби.

Коротко про моральний віталізм: "Філософія, згідно з якою добро і зло є дійсними силами, які впливають на людей і події, проявляючись, наприклад, як віра в демонів або дияволів", пише портал "Хвиля".

Дослідники радять забути про гроші, "корень всього зла" — або, принаймні, віра в них — ґрунтується на механізмі суспільного захисту від поширення хвороб.

Статуя стародавнього китайського демона
Статуя стародавнього китайського демона

Так, психолог Брок Бастіан з Університету Мельбурна, Австралія, і його колеги опитали 3140 осіб із 28 країн Америки, Австралії, Азії і Європи на предмет їх поглядів на духовні сили добра і зла. Вони виявили зв'язок між країнами, в яких такі переконання були більше виражені, і країнами, в яких рівень захворюваності був історично високим.

Гроші
Гроші

Є кілька прикладів, Китай, Індонезія і Туреччина виявляли непохитну віру в моральний віталізм і мали значну історію хвороб, тоді як Німеччина, Швейцарія та Фінляндія менше вірять у сили добра і зла і мають відносно незначні історії хвороб.

Нагадаємо, "Долина смерті": і на Марс не треба летіти, найбільш неживе місце знайшли на Землі.

Як повідомляв Знай.uа все живе приречене на загибель: вчені назвали місце, де час перестає існувати, фото.

Знай.uа писав, вчені відродили жінку-вікінга, навіть дірка в черепі не перешкода: погляньте на цю валькирию.