Христина Піменова - дівчинка, яку кілька років тому назвали найкрасивішою в світі, зараз вже трохи підросла і продовжує займатися модельною кар'єрою.

Відомо, що в даний момент дівчинка вже має в портфоліо італійський Vogue, рекламні кампанії Armani Junior, Roberto Cavalli, Dsquared2 і багато інших легендарних брендів. Зараз Христина живе в сонячній Каліфорнії в Лос-Анджелесі.

Христина планує продовжити кар'єру на новому рівні — в якості моделі LA Models і New York Models. Про це пишуть американські ЗМІ.

За цей час вона дуже подорослішала і змінилася. Зазначимо, що на сторінку моделі в Instagram підписано більше двох мільйонів людей. Христина часто тішить своїх шанувальників свіжими знімками. Відомо, що Христині всього 13 років, тільки подивіться на її нещодавні фото:

Популярні новини зараз
Платіжки спустошать гаманці: з 1 червня зростуть тарифи на важливу комунальну послугу З відстрочкою можна попрощатися: кого "Оберіг" відправляє у чорний список ТЦК по новому шукатимуть ухилянтів: де вручать повістку ПФУ попередив усіх, кому пенсія надходить на картку: потрібно оновити дані
Показати ще

Христина Піменова, instagram/kristinapimenova
Христина Піменова, instagram/kristinapimenova

Христина Піменова, instagram/kristinapimenova
Христина Піменова, instagram/kristinapimenova

Христина Піменова, instagram/kristinapimenova
Христина Піменова, instagram/kristinapimenova

Нагадаємо, мріяла стати моделлю і була лідером в школі: з'явилися деталі вбивства 14-річної одеситки.

Як повідомляв Знай.uа "А яке української повії?": експерти пропонують легалізувати найдавнішу професію.

Знай.uа писав, у голлівудської акторки Демі Мур стався викидень: відвернулися навіть рідні діти.