Дослідники вважають, що та наука, яка використовувалася зверненням назад старіння у мишей, можна використовувати у майбутньому. Це допоможе людям боротися зі старінням.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «DailyStar»

Новаторське дослідження під керівництвом гарвардського біолога доктора Девіда Сінклера, як передбачається, вплине на гонку зі старіння у людей.

Команда досягла неймовірних результатів, використовуючи білки, які можуть перетворити дорослу клітину на молодшу.

Лікар Сінклер назвав клітинне омолодження «постійним перезавантаженням» і вважає, що той самий науковий принцип може бути застосований до клітин людини.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають індивідуальні доплати до Нового року: кому скільки нарахують "Тисячу Зеленського" дозволили отримати ще одним способом: як скористатися можливістю У платіжках за комунальні послуги з'явився новий рахунок: кому готувати більше грошей Нарешті вистачить на комуналку: пенсію рахуватимуть за новою формулою, на скільки збільшяться виплати
Показати ще

"Наскільки ми можемо судити, ми думаємо, що це може бути універсальний процес, який можна застосувати по всьому тілу, щоб скинути наш вік", - сказав він.

Лікарю Сінклеру та його команді раніше вдавалося відновлювати пошкоджені сітківки у мишей шляхом пересадки плазми від молодших мишей.

Тепер вони стверджують, що їм вдалося звернути вік ссавця на приголомшливі 54%.

Доктор Синклер переконаний, що звернення старіння також є ключем до лікування ряду смертельних захворювань, і впевнений, що ці нові наукові методи можуть дозволити людям жити довше та здоровіше.

"Сьогодні у нас є технологія, що дозволяє дожити до сотні, не турбуючись про рак у 70, хвороби серця в 80 і хвороби Альцгеймера в 90", - сказав він.

Є кілька дослідників, яким вдалося звернути старіння у мишей та щурів. Одним з тих, хто очолює роботу, є японський учений-біомедик доктор Шинья Яманака, який успішно перепрограмував клітини шкіри дорослої людини в стовбурові клітини, ефективно повернувши їх до епігенетичних міток і початкових зразків.