1. Переконайтеся, що у вас є робота, де ви можете вбивати час з користю. В іншому випадку, якщо у вас немає роботи, і ви вбиваєте час, це буде вважатися марною тратою часу.

2. Оскільки співробітники багатьох компаній в роботі використовують комп'ютер, було б непогано перевірити, чи є у вас інтернет-з'єднання. При його відсутності варіантів вбивати час буде менше.

3. Якщо є інтернет-з'єднання, використовуйте цей час, щоб оплатити рахунки, грати в безкоштовні ігри, оновлювати сторінки соціальних мереж або читати онлайн електронні книги.

Популярні новини зараз
РФ може відкласти наступ через несподівані обставини За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати
Показати ще

4. Час від часу залишайте робоче простір і спілкуйтеся з іншими працівниками. Якщо у них вигляд, ніби вони серйозно працюють, киньте мимохідь: "Як проект, виходить?" У разі, якщо вони теж вбивають час, приєднаєтеся до їх компанії.

5. Якщо вам доводиться постійно вбивати на роботі час, розішліть резюме для пошуку іншої роботи, де ви були б зайняті і мали мотивацію. Життя занадто коротке, щоб бути "вбитим часом"; ви не зможете повернути час назад, так що думайте, як більш вигідно його використовувати.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що німецькі дослідники провели масштабний експеримент, завдяки якому з'ясували, що червоне вино здатне позитивно впливати на чоловічий організм і запобігати розвиток у них деяких захворювань. Саме червоне вино, за твердженням медиків, може поліпшити стан чоловічого здоров'я.

Німецькі вчені з Інституту імені Роберта Коха провели дослідження на понад 600 тисячах добровольців. Вони прийшли до висновків, що споживання червоного вина в помірних кількостях здатний захистити чоловіків від розвитку раку простати.

Дослідники стверджують, що червоне вино зменшує ризик виникнення раку простати на 12%. Все завдяки здатності поліфенолів, що містяться у вині, впливати на агрегацію артеріальних тромбоцитів та чутливість до інсуліну.