1. Визначте для себе ту кількість їжі, що вам дійсно необхідно. Багато хто з нас їдять тоді, коли ми зовсім не голодні. Намагайтеся позбавити себе цієї звички.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися2. Подавайте їжу маленькими порціями. Ідея проста: багато хто з нас продовжують їсти просто тому, що на тарілці все ще залишилася їжа, для більшості це відбувається на підсвідомому рівні. Якщо ви подасте або замовите менше їжі, то в підсумку і з'їсте менше.
3. Встановіть для себе час прийому їжі. Більшість людей хочуть їсти в певний час. Не важливо, що і як багато вони з'їли до цього, в ці періоди часу вони все одно проголодаются. Спробуйте є тільки в цей час, інакше ви з'їсте більше, ніж повинні були. Також, якщо ви не голодні, не їжте в якості перекусу. Іноді краще з'їсти якусь легку закуску.
4. Зосередьте щоденний прийом калорій на сніданок або обід. Протягом дня організм споживає багато енергії, так що все, що ви з'їли вранці, спалюється вже до обіду, дозволяючи вам з'їсти більше на обід і відчувати себе ситим до вечора. Вечеря – найменш ефективний прийом їжі за день, так як вам не потрібно багато енергії, коли ви спите.
5. Повністю уникнути нічних перекусів. Це просто зайве накопичення калорій. Якщо ви все ж відчуваєте вночі голод, краще з'їжте якийсь фрукт або випийте склянку води.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив про 5 міфах про пиво.