Що ти робиш частіше - займаєшся сексом або читаєш про нього? І там, і там має бути цікаво, тому у цьому матеріалі зібрано 4 відвертих, чесних, провокаційних, трохи різких, але дуже важливих книг про секс. 

"Монологи вагіни" Ів Енцлер

Це плід розмов автора з різними жінками. Молодими, літніми, зрілими, сімейними, розведеними, самотніми, гетеросексуальними, лесбіянками, бісексуалку, білими, чорними. «Якщо вашу вагіну одягнути, що б вона носила?» «Якби ваша вагіна могла говорити, що б вона сказала?» - запитує Ів, перемежовуючи це вирізками з енциклопедій, журналів і медичних довідників з пронизливими одкровеннями і варварськими звичаями начебто жіночого обрізання. Книга допомагає жінкам налагоджувати унікальні відносини зі своїм дивним органом, пишатися його можливостями, насолоджуватися красою і нікому не давати себе в образу.

"До самих кінчиків" Чак Паланік

Це книга про рекламному апокаліпсис, який захопив Америку. З фарсом, божевіллям і сценами різного ступеня огидно. Тут Паланік відповів всьому світу - чи потрібно вчитися контролювати себе, як правильно це зробити і чи здатна людина приборкати власні інстинкти.

"Біблія сексу" Пол Джоанідіс

Секс - це не тільки віртуозне володіння технічними прийомами, а й частина культури всього людства, індикатор його морального оздоровлення. Тут про перший досвід, типові проблеми та способи мастурбації, про те, яким буває пеніс, про змащення, вібраторах, обрізанні та про те, що сказати дитині, якщо він застав вас з фалоімітатором в найвідповідальніший момент.

Це не стільки про техніку сексу, скільки про його душі. Така собі Камасутра з поясненнями психолога.

Еріка Йонг "Я не боюся літати"

Це книга про жінку, яка боїться літати, боїться мріяти, боїться жити і бути собою. Це гарний маніфест фемінізму, який змусив домогосподарок по всьому світу задуматися над своїм життям.

Нагадаємо, не так давно російські експерти назвали маленькі жіночі груди фізичним недоліком, пише Бі-Бі-Сі. Так, Федеральна антимонопольна служба Росії по Архангельській області порахувала образливою для жінок рекламу житлових комплексів однієї з місцевих компаній.

Як повідомляв раніше Знай.ua, сексологи давно зійшлися в думці, що не важливо як часто людина займається сексом, важливо те, що він робить це регулярно.

Також Знай.ua писав про те, що вчені австралійського Університету Квінсленда з'ясували, які типи людей найбільше схильні до зрад.