22-річний Вінні Охха з Лос-Анджелеса витратив $ 50 тис. на пластичні операції, щоб стати прибульцем.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Він переніс понад 110 процедур для того, щоб перетворитися в безстатевого інопланетянина. Вінні переконаний в тому, що він ні чоловік, ні жінка і його екстремальна зовнішність - це відображення його душевного стану.

Свої перетворення він почав в 17 років з філерів для губ. Пізніше він ввів філери в щоки, а також зробив 2 ринопластики.

Вінні також носить великі чорні контактні лінзи, кігті і фарбує волосся в незвичайні кольори.

Разом з тим варто відзначити, що раніше 25-річний Луї Падрон з Аргентини почав процес перевтілення, коли йому було всього 14 років. Ще тоді ярого прихильника фентезі не влаштовувала його занадто "людська" зовнішність, тому він вирішив стати ельфом. За всі десять років молодий чоловік витратив 35 тисяч доларів на пластичні операції.

Він вже зробив пластику V-зони обличчя, ліпосакцію, ринопластику, змінив колір очей і форму вух, а також відбілити шкіру, скорегував підборіддя і переніс трансплантацію волосся.

Також хлопець повідомив шанувальникам, що вже зважився на ще одну операцію, але, як оазалось, результат перетворення не влаштував молодої людини. Луї прийшов на телешоу Botched, де пластичні хірурги допомагають учасникам удосконалювати зовнішність.

Також він повідомив, що незадоволений занадто довгим обличчям, випираючим підборіддям, дивним носом і вухами.

"Це не та маленька ельфійська особа, про яку я мріяв", — зізнався він.

Крім того варто відзначити, що Єгор Холявин відомий тим, що кардинальним чином змінив свою зовнішність за допомогою безлічі операцій.

Після 15 пластичних операцій скандальна зірка "Дому-2" зважився на нове втручання. Цього разу він захотів виправити розміри свого дітородного органу. 

"Твій красень тепер стане більше", - коментує докторка інтимної пластичної хірургії.

Операція обійшлася йому в 60 тисяч рублів і включала в себе введення філерів (ін'єкції, які використовують як наповнювач для корекції косметичних дефектів, пов'язаних з незначним недоліком тканин).

За словами Єгора, після п'яти шприців його статевий орган збільшився на три сантиметри в довжину і діаметрі. До речі, не так давно молодий чоловік заявив, що одна з операцій ледь не коштувала йому життя.

Єгор Холявін з Дому 2 зважився лягти під ніж хірурга, щоб стати російським Кеном.

Нагадаємо, Моніка Беллуччі довела, що не підвладна часу.

Як повідомляв "Знай.ua", лікар розкрив правду про ін’єкції молодості.

Також "Знай.ua" писав, що у мережу злили фото танцівниці, якій "пересадили" все тіло.