Не так давно російські експерти назвали маленькі жіночі груди фізичним недоліком, пише Бі-Бі-Сі.

Так, Федеральна антимонопольна служба Росії по Архангельській області порахувала образливою для жінок рекламу житлових комплексів однієї з місцевих компаній.

Зазначається, що до відомства надійшла скарга на рекламний щит із зображенням жінки, що вимірює собі сантиметровою стрічкою груди, і підписом "У нас маленькі ціни і багато комплексів". На інший рекламній фотографії цієї компанії жінка стояла спиною, знявши сорочку. Підпис до фото свідчив: "Дешевше, ніж зняти!".

У свою чергу скаржники вважають рекламу сексистською і неприпустимою. При цьому вони заявили, що вона ображає і принижує жінок, і заснована на експлуатації сексуальності жіночого тіла.

Експертна рада російського відомства погодилася з заявником. Вона зазначила, що така реклама містить "образливий спосіб відносно жіночої статі". Такий висновок вони зробили, зазначивши, що реклама вказує на "фізичні недоліки у жінок (маленькі груди)".

Популярні новини зараз

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

До речі, секс завжди був і буде пікантною темою для обговорення. Розмови про нього викликають збентеження і сміх, але все ж, інтимна близькість у нашому житті така ж важлива. Так, доведено, що для нормального функціонування потрібні регулярні розвантаження. Щоб не було проблем зі здоров'ям і простатою, сексом потрібно займатися мінімум 3 рази на тиждень.

Також загальновідомим фактом є те, що під час ультразвукового дослідження можна чітко розгледіти ерекцію у хлопчика. Нахили природи проявляються вже в такому маленькому віці. Крім того, якщо вірити статистиці, оргазм настає швидше у тих людей, у яких ноги знаходяться в теплі.

Нагадаємо, що ступінь матеріального статку чоловіка впливає на його уподобання в жіночій фізіології. Психологи з'ясували, яких жінок чоловіки виберуть з меншим доходом.

Як повідомляв портал Знай.uа, модель з Великобританії Ніки Валентина Роуз стверджує, що у неї найбільша груди в країні. І вона має намір зробити її ще більше.

Також портал Знай.uа писав, що китайці створили унікальну нижню білизну.