Проблема тривалого пробудження відома кожному. Вранці, особливо в робочий день, коли потрібно прокинутися раніше, покидати затишну постіль ну ніяк не хочеться. Чи можна навчитися швидко прокидатися вранці?
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗвичайно, можна. Для цього потрібно:
1. Думати про радість, яку несе новий день.
З якими думками ви прокидаєтеся? Якщо не хочеться вставати, то ваш день напевно малюється уявою, як нудний і даремний. Спробуйте концентрувати свою увагу не на тому, що вам неприємно, а на тих позитивних моментах, які змусять вас чекати кожен наступний день.
2. Спати у відповідному місці.
Найкраще людині спиться у світлій і прохолодній кімнаті. Для того щоб швидко прокинутися, не занавешивайте вікна, дозволяючи сонячним променям освітлювати приміщення. Якщо вставати доводиться ще до сходу сонця, потрібно подбати про яскравому освітленні, адже саме світло дає нашому організму сигнал про те, що настав час для активності.
3. Стимулювати себе на підйом.
Чи достатньо ви стимулюєте себе? Спробуйте замість звичного писку поставити на будильник яку-небудь мелодію з ритмом, а сам будильник покласти подалі від ліжка, щоб для його виключення вам все одно потрібно було б піднятися з ліжка і дійти до нього.
4. Будити тіло за допомогою вправ.
Якщо вам не вдається швидко прокинутися вранці, можливо, ваше тіло ще не готовий до активних дій. У такому разі його треба розбудити руховою активністю. Підберіть для себе ряд нескладних вправ, щоденне виконання яких допоможе тілу прокинутися.
5. Подбайте про поповнення запасів енергії з вечора.
Сонливість і важке пробудження можуть також сигналізувати про те, що вашому організму не вистачає енергії, і він намагається поповнити її запас за допомогою сну. Снідати потрібно завжди, як би ви не спізнювалися, адже повноцінний ранковий прийом їжі повинен наповнити вас енергією і дати сили на виконання всіх пунктів денного плану.
Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як солодка їжа впливає на організм.