У п'ятницю, 1 червня, по всьому світу відзначається День захисту дітей. Свято має фіксовану дату і завжди відзначається в цей день. У Мережі створили добірку привітань у картинках. Про це повідомляють ЗМІ.

У цей чудовий літній день по всій країні проходять заходи для дітей та їх батьків – концерти, вистави, майстер-класи, конкурси, ігри та багато іншого. Важливою складовою свята є щире привітання – пропонуємо зробити це красиво, далі представлено добірку привітань із Днем захисту дітей у форматі електронних листівок.

Зображення поздоровлення

Зображення поздоровлення

Популярні новини зараз
Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів "Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Запасайтеся медом, "поклоняйтесь" бурякам і остерігайтеся незнайомців: українців суворо попередили перед 2 жовтня Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще

Зображення поздоровлення

Зображення поздоровлення

Зображення поздоровлення

Зображення поздоровлення

Зображення поздоровлення

Зображення поздоровлення

Міжнародний день дітей — одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято в 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, у Женеві.

Історія замовчує, чому це дитяче свято вирішено відзначати саме 1 червня. За однією з версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у цзе (Фестивалю човнів-драконів), дата якого якраз припала на 1 червня.

По щасливому випадку, день збігся і з часом проведення "дитячої" конференції в Женеві. Після Другої світової війни, коли проблеми збереження здоров'я та благополуччя дітей були як ніколи актуальні, в 1949 році в Парижі відбувся конгрес жінок, на якому пролунала клятва про безнастанню боротьбу за забезпечення міцного миру як єдиної гарантії щастя дітей.

І в тому ж році на Московській сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок у відповідності з рішеннями її 2-го конгресу засновано свято. А через рік, у 1950 році 1 червня проведено перший Міжнародний день захисту дітей, після чого це свято проводиться щорічно.

У Міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, що символізує гармонію, свіжість і родючість, навколо знаку Землі розміщені стилізовані фігурки — червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений у центрі, — це символ нашого спільного дому.

Дивіться сюжет про подію