На знімках Антарктиди, зроблених супутником, дослідник з Уралу Валентин Дегтярьов угледів секретну базу Третього рейху, яка носила назву "Новий Берлін".

Вчений упевнений, що знайдена загадкова споруда - не що інше, як "Новий Берлін" - база, до якої Гітлеру так і не вдалося дістатися. Дослідник стверджує, що на фотографіях, зроблених міжнародним космічним агентством NASA, добре можна розглянути будівля круглої форми з діаметром близько 40 метрів. База зі свастикою пофарбована захисною фарбою. Про це пишуть російські ЗМІ.Поруч можна побачити на скелі нацистський символ - імперський орел. Крім цього, неподалік від таємничої споруди зберігся підводний човен завдовжки в сотню метрів, вмерзлий у лід. На думку дослідника, німці гинули від голоду і холоду, виявившись кинутими фюрером. У підсумку, останній вижив нацист підірвав військову базу Третього рейху. Фотознімки, вивчені уральським дослідником, зроблені агентством NASA ще в 2009 році.


Популярні новини зараз

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Лікер з горобини, щоб зігрітися восени: простий рецепт ароматного міцного напою

"Слуга народу", яка займається стипендіями, прийшла в Раду з сумочкою за тисячі доларів: студенти отримують копійки

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

"Зараз він навіки застиг в сніговому полоні. Гадаю, що німці гинули від голоду і холоду. Опинившись без постачання, кинуті своїм біснуватим фюрером, вони не могли піти або здатися в полон. В кінцевому результаті останній з живих підірвав базу. Зараз її уламки лежать серед розкиданої скелі і чекають своїх дослідників", - сказав журналістам Дегтярьов.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про п'ять секретних проектів Третього рейху.

Ми також писали про те, що майже через 73 роки німецький підводний човен U-3523, який нібито став рятувальним кругом для лідера німецьких нацистів Адольфа Гітлера, знайшли на морському дні неподалік від Данії.

За інформацією журналістів, субмарину було знайдено в десяти морських милях на північ від датського міста Скаген. Сканування морського дна показало, що підводний човен знаходиться на глибині 123 метрів, що ускладнює доступ до неї. Наголошується, що на борту у момент аварії човна знаходилося 58 членів екіпажу.