Майже через 73 роки німецький підводний човен U-3523, який нібито став рятувальним кругом для лідера німецьких нацистів Адольфа Гітлера, знайшли на морському дні біля Данії.

Про це стало відомо завдяки повідомленню видання The Daily Star.

За інформацією журналістів, субмарину було знайдено в десяти морських милях на північ від датського міста Скаген. Сканування морського дна показало, що підводний човен знаходиться на глибині 123 метрів, що ускладнює доступ до неї. Наголошується, що на борту у момент аварії човна знаходилося 58 членів екіпажу.

Варто відзначити той факт, що раніше дослідники припускали, що субмарина була затоплена в результаті атаки британського бомбардувальника B-24 Liberator 6 травня 1945 року по дорозі в Норвегію, проте виявити її уламки досі не вдавалося.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" розповіла про ревнощі коханого до артистів: "Дуже"

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Фото оголеної Ані Лорак розлетілося по соціальних мережах: "Це справжня?"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

В результаті виникли чутки про те, що насправді підводний човен, на борту якого нібито знаходилося керівництво нацистів, в тому числі і сам Адольф Гітлер, вціліла та змогла переправити своїх пасажирів в Південну Америку. Їх поширенню сприяли отримані американською розвідкою свідоцтв від деяких очевидців, які стверджували, що вони бачили Гітлера в Колумбії, Аргентині вже після закінчення Другої світової війни.

Як розповіли в датському Музеї морської війни, насправді ніяких доказів того, що U-3523 дійсно перевозила нацистських лідерів або цінне майно, немає.

«Ходять чутки, що на борту підводного човна перебували великі цінності з Німеччини, тому що вона йшла з Німеччини, однак війна закінчилася. Я думаю, що поширився слух, тому що U-3523 була дуже сучасним та далекохідним підводним човном, а деякі нацисти дійсно намагалися втекти з цінностями в останні дні», — розповів директор музею Норманн Андерсен.

Як повідомляв портал "Знай.uа" поки у всьому світі не припиняються розслідування злочинів Третього Рейху, а Німеччина досі виплачує компенсації жертвам нацистського режиму, в Україні знаходяться ті, хто нічого поганого про Адольфа Гітлера не думає.