Підготуватися до сезону бікіні за 5 хвилин тепер реально. Однак не можна пропустити ні одного дня. Давайте ж дізнаємося, що станеться, якщо робити планку кожен день цілий місяць. Озбройтеся таймером, улюбленою музикою і не забувайте правильно дихати.

СІДНИЦІ І «КУБИКИ»


Група м'язів, звана м'язами кора, за рахунок навантаження, одержуваного в планці, стає сильнішою, що дає формування правильної постави та вродливого профілю. Регулярне стояння в планці дозволить підтягти і зміцнити сідниці, а також прямі, косі і поперечні м'язи преса. Просто дивовижно!

БАЛАНС


За балансування відповідають черевні м'язи, які ми напружуємо в планці. Привівши їх в тонус, вам буде легко і просто вивчати нові види фітнесу.

МЕТАБОЛІЗМ

Стоячи в планці регулярно, ви будете спалювати більше калорій, ніж при звичайних вправах для преса. Присвячуючи навіть 10 хвилин нелегкій справі, ви розганяєте обмін речовин так, що навіть вночі організм продовжить спалювати калорії, а тіло худнути.

КРАСИВІ ПЛЕЧІ І ШИЯ


Зміцнення черевної групи м'язів впливає на стан шиї, плечового пояса, спини та попереку. Варто тільки почати робити планку, як постава помітно покращиться.

ПІДУТЬ БОЛІ В СПИНІ

Від неправильного сидіння і нерівномірного розподілу ваги, яку ми піднімаємо, страждає насамперед наша спина. Щоденне виконання планки без перевантаження спини і стегон зміцнює м'язи не тільки верхньої, але і нижньої частини тулуба. Спина точно скаже вам "спасибі".

ТІЛО СТАНЕ ГНУЧКИМ


Просто стоячи в планці ми розтягуємо зв'язки і м'язи, починаючи від плечей і закінчуючи пальцями ніг. Пропрацюються основні м'язи, збільшиться гнучкість усього тіла і з'явиться легкість у рухах в повсякденному житті. Ви зможете швидше сісти на шпагат.

ГАРНИЙ НАСТРІЙ


Зміцнення м'язового корсета впливає і на гарний настрій. Сильні черевні м'язи — запорука нормального внутрішньочеревного тиску, а тому і правильного відтоку венозної крові від органів, що дає прилив енергії. При сидячій роботі тіло затерпає і фізична напруженість відображається на нервах. Через тиждень планки ви будете спокійні, як удав.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що часто любителі спорту для більшої активності п'ють різні енергетичні добавки. Однак американські вчені з'ясували, що під час тренування корисніше буде їсти банани.Так, по кількості вуглеводів, банани можуть замінити спортивні напої для тих, хто регулярно займається спортом. Експерти розповіли, у банана саме сильну протизапальну властивість.

Популярні новини зараз
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на Новий рік: Діви зустрінуть 2023 у сварці, Овни залишать все, а Скорпіони будуть зірками Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче
Показати ще