У мережі показали знаменитого лиса Микиту із зони відчуження Чорнобильської АЕС, якого годують ковбасою. Фотографії і відео тваринного опублікував Дмитро Антонюк на своїй сторінці в Facebook.

Він уточнив, що зустрів знаменитого лисиця в покинутому місті Прип'ять.

Posted by Dmytro Antoniuk on Thursday, 12 April 2018

Лис Микита ручний і не боїться підходити близько до незнайомих людей, щоб взяти їжу.

Як раніше повідомляв опртал "Знай.uа"в мережі показали приголомшливі знімки з Чорнобиля, які були зроблені на камеру повного спектру з інфрачервоним фільтром.

На фотографіях можна побачити засніжені пейзажі покинутої території.

"Важко описати всю атмосферу, яку я відчув під час цієї поїздки. Незважаючи на події 1986 року, руїни та іржу, у мене не було похмурих почуттів під час подорожі туди. Навпаки, здавалося, що я перебуваю в "якомусь" раю на іншій планеті", - говорить автор фотознімків Володимир Мигутин.

Нагадаємо, на планеті існує дуже небагато місць, які породили б стільки чуток і легенд, як Чорнобильська зона відчуження. Ми публікували головні міфи про Прип'яті.

Зазначимо, інцидент на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався тридцять років тому, і з тих пір, в цій місцевості люди не живуть. Сюди лише зрідка заглядають знімальні групи і туристи.

Радіації з більшості районів Чорнобильської зони вже немає, але зберігається похмура, гнітюча психіку атмосфера. Будівлі на цій території занедбані, і можуть становити небезпеку для життя людини.

Жахливі наслідки катастрофи в Чорнобилі давно позаду, але сама ця територія залишилася наочним нагадуванням невідворотного покарання за людську дурість і безвідповідальність.

"Знай.uа" раніше писав про те, що в міні-серіалі "Чорнобиль" про катастрофу на атомній електростанції в 1986 році снимутся Емілі Уотсон ("Анна Кареніна", "Еверест", "Костюмер") і Стеллан Скашгорд ("Німфоманка", "Тор", "Месники: Ера Альтрона"). Британський актор Джаред Харріс ("Шерлок Холмс: Гра тіней", "Загадкова історія Бенджаміна Баттона", "Корона") зіграє одну з головних ролей.Міні-серіал – це копродукція HBO і Sky.