Користувачі соціальних мереж обговорюють плани соратників бойовиків зупинити відкачування води з шахти "Юнком" в Донецькій області і приходять до думки, що Донбас чекає екологічна катастрофа.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
За заявою Олексія Смислова, якого сепаратистські ресурси називають "начальником відділу реструктуризації та закриття вугільних підприємств Міненерговугілля ДНР", ліквідація шахти з повним її затопленням нібито "не викличе екологічних наслідків і впливу радіоактивних речовин на поверхню і сусідні шахти". Про це повідомляє Апостроф.
У Twitter hochu dodomu також наводиться скріншот з думкою жителів окупованої території з приводу рішення бойовиків. Там зазначається, що наслідки від розлому радіоактивного капсули торкнуться не тільки окупованої частини Донецької області, але і Маріуполя, Азовського моря, а також територій Ростовської області і Краснодарського краю.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"у середу, 14 березня, вода з фільтратом з озера фільтрату, розташованого поблизу звалища в селі Тарасівка, прорвала дамбу. Небезпечна рідина тече в напрямку Тарасівки, Юрівки і Віти-Поштової. Про це повідомляють у співтоваристві Тарасівка на Facebook.
Юрій Середа написав, що це - небезпечна екологічна катастрофа.
"Екологічна катастрофа в Тарасівці і Крюковщине! Вода з фільтратом з озера фільтрату, що знаходиться у Тарасівському звалищі, прорвала дамбу і тече в напрямку Тарасівки, Юрівки і Віти-Поштової", - пише журналіст.
Нагадаємо, глобальні зміни клімату на планеті не тільки загрожують всьому живому, але і негативно позначаться і на політичній карті світу. Останнім часом все частіше екологічні питання стають каталізатором конфліктів між країнами.
Про це заявив координатор програми ООН по навколишньому середовищу (ЮНЕП) Махір Алієв.
Зазначимо, Донецька фільтрувальна станція, яка розташована між Авдіївкою та окупованою Ясинуватою Донецької області, потрапила під черговий обстріл. Це загрожує екологічною катастрофою. В результаті обстрілу Донецької фільтрувальної станції були пошкоджені бетонні загородження і будівлі фільтрів