Йога — це не спосіб схуднути і це не вид спорту. Йога — це світогляд, ціла релігія і стиль життя. Йога це єднання тіла, душі і розуму. Коли гармонія досягнута, зайві кілограми йдуть самі собою і проблеми в житті вирішуються також просто.Передає Clutch.

Які ж переваги дає практика? Давайте розберемося.

1. Зменшує рівень стресу і розслабляє

Це досягається завдяки усвідомленому диханню, практиці поз, технік розслаблення і медитації, які активізують парасимпатичну нервову систему. І — що ще важливіше — йога вчить нас залишатися спокійними, коли ми стикаємося з дискомфортом і труднощами.

Популярні новини зараз
Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

2. Виховує уважність і зосередженість

Багато хто помічає, що стає більш фізично, ментально та емоційно усвідомленим. Часто ця усвідомленість починається з приведенням уваги до дихання. Потім ми переходимо до думок, а потім і до напружених ділянок в тілі. Думки стають впорядкованими.

3. Зцілює тіло і розум

Пози, усвідомлене дихання і візуалізація – терапія для зменшення фізичного болю, а також для зцілення психологічних травм. Вона дає нам інструменти для самозцілення, вчить любові до себе і прийняття себе таким, як є.

4. Позбавляє від шкідливих звичок

Завдяки їй ми набуваємо нові, здорові патерни, які перекривають старі, шкідливі. Відпускаючи старе, ми починаємо краще бачити нові можливості.

5. Нагадує про відповідальність

Спочатку ми вчимося брати відповідальність за наш фізичний стан, потім спостерігаємо за думками і вчимося брати відповідальність за свій внутрішній діалог. А з часом ми приймаємо на себе відповідальність бути автором власного життя, виступаючи в творчому тандемі з усією Всесвіту.

Висновок напрошується сам собою: йога діє на різних рівнях, зцілює людину в цілому. Вона не любить швидких і неусвідомлених рухів, тільки гармонія і спілкування зі своїм внутрішнім і зовнішнім світом.

Зазначимо, першу згадку про йогу виявили під час проведення розкопок давньоіндійських міст Харраппа, Даро і Мохенджо, коли була знайдена печатка Пашупаті із зображенням Рогатої Божества, прототипом Шиви, якій сидів в одній з йогічних поз. Ми розповідали про історію стародавнього мистецтва, яке підкорило світ.

Як повідомляв портал "Знай.uа", співачка Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. У недавньому пості знаменитість розповіла про те, що любить смачно поїсти і не відмовляє собі у поганої їжі, проте деякі фолловери сприйняли ці слова невірно. На цей раз під красивим фото спортсменка вирішила все детально прояснити.