Чоловік змінив ім'я в паспорті, щоб стати Ісусом і отримати довічне безкоштовне обслуговування в чоловічому магазині товарів по догляду за бородою. Про це повідомляє Metro.

Повідомляється, що бренд-виробник продукції по догляду за бородою Mo Bro запропонував британським клієнтам вибрати 20 найкращих борід в історії. Голосувати можна було як за реальних особистостей, так і за вигаданих персонажів. Обігнавши героїв "Гаррі Поттера" Рубеуса Геґріда і Дамблдора, перше місце зайняв Ісус Христос.

Після цього команда Mo Bro влаштувала акцію, для участі в якій було необхідно змінити ім'я в паспорті і надіслати фотографію з бородою довжиною від п'яти сантиметрів.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

“Ми, Mo Bro, очевидно, великі шанувальники густої бороди. Чим довше, тим краще. Як приємно спостерігати, що цей тренд досі сильний", — поділився один із засновників компанії Кеваль Даттани. Він також додав, що фірма рада нарешті дізнатися, яка саме борода подобається британцям більше всього.

Нагадаємо, що в березні 2016 року британець Абрар Мірза, який в юності дотримувався екстремістських поглядів, змінив своє життя і почав торгувати косметичними засобами та інструментами по догляду за бородою під власним брендом London Beard Company. Серед них були спеціальні помади, гребінці та органічні масла з різними ароматами.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що розвиток штучного інтелекту останні кілька років набуло таких масштабів, що загрози для людства не уникнути.

Принаймні, такої позиції дотримується президент американської технокомпанії Alphabet, яка володіє Google, Сергій Брін. У своєму щорічному корпоративному звіті до працівників він приділив цьому питанню окрему увагу.

На його думку, винайдено в 40-х роках машинне навчання переживає сьогодні бурхливе відродження. Причина тому криється у створенні надпотужних процесорів, здатних виконувати величезну кількість операцій в секунду.