Читання входить в топ-10 найбільш заспокійливих занять, які дарують людині радість. Це підтверджують результати опитування жителів 134 країн. Але часто людям складно читати, сконцентрувати увагу на улюбленому занятті. Як правильно читати, щоб отримувати задоволення від процесу?

1. Позбутися від відволікаючих чинників

Оповіщення на смартфоні або комп'ютері, безумовно, будуть вас дратувати, тому краще відключити гаджети або залишити їх в іншій кімнаті. Ще один важливий момент – вибрати тихе місце для читання, де ніхто не буде вам заважати.

2. Зайнятися медитацією

Популярні новини зараз
Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну
Показати ще

Медитація дозволяє людям заспокоїти мозок, сконцентруватися і навіть поліпшити пам'ять. Причому медитувати можна як завгодно, наприклад, контролюючи дихання протягом 1-5 хвилин в день.

3. Дисциплінувати себе

Перед читанням визначитеся з метою: для чого ви читаєте? Якщо це нон-фікшн, то тримайте в думці головну мету – використовувати отримані знання на практиці. Також виділяйте собі щодня певний час на читання. Почніть з 10 хвилин в день і додавайте по 5 хвилин в наступні дні.

4. Зупиняйтеся для осмислення прочитаного

Часто буває так, що ви пробігли очима кілька абзаців, але не зрозуміли зміст прочитаного. Це все через неуважність. Візьміть папір і ручку і напишіть про те, що прочитали: позначте персонажів, місце і час дії, визначте, що хотів донести до читача автор. Таким чином у вас в пам'яті відкладеться більше інформації.

5. Розвивайте здатність мислити

Вчитися новому і розвивати свої когнітивні здібності зовсім не складно. Достатньо зайти в магазин з додатками для смартфона і скачати розвиваючі ігри. Онлайн-тренажери допоможуть зміцнити нейронні зв'язки в мозку, а це значно поліпшить концентрацію уваги. Головне в цій справі – регулярність, тому що від одноразових тренувань ефекту не буде.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"якщо читати Старий завіт не вибірково, а від слова до слова, то виникає великий сумнів в тому, що це слова божі.

Адже в цій книзі, яка є самою тиражованою в світі, захований корінь геноциду, паразитизму, банківської мафії, володіння світом через лихварство і багато інших "зерен зла".

До такого висновку прийшов автор відео "До чого закликає біблія". Він зробив цікаві підрахунки, які демонструють, що в Старому завіті негативні слова, такі як смерть, вбивство, кров, страх, гнів, - згадуються в більш ніж 50 разів частіше позитивних, таких як: любов, добро, радість, щедрість, совість та ін.