Вчені встановили, що касові чеки можуть викликати дуже небезпечні хвороби. А вся справа в містяться в них компонентах. Про це повідомляє Daily Mail.

Касовий чек, на перший погляд, здається нешкідливим документом, але насправді компоненти, які він містить, можуть призвести до появи онкозахворювань.

Учені з Швеції встановили, що звичайні касові чеки, які більшість людей щодня тримає в руках, здатні спровокувати виникнення захворювань, в тому числі і досить небезпечних.

90% чеків у своєму складі містять бісфенол, який є сумішшю ацетону й фенолу. Відомо, що ця речовина здатна проникати в кров і органи людини.

Популярні новини зараз
Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Тарифні гігабайти тануть як лід: українці підозрюють, що Lifecell обдурює з грошима Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Само собою, концентрація бісфенолу на окремому чеку невелика. Однак і така кількість може становити небезпеку для людини. Особливо в тому випадку, коли він часто контактує з чеками.

Вчені також попереджають, що бісфенол є досить поширеною причиною зривів вагітностей і хвороб немовлят.

Контакт з чеками може призвести до розвитку таких захворювань як, дисфункція репродуктивної системи, склероз, а також рак молочних залоз і шкіри.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" з пдопомогою маси досліджень вчені визначили перелік "суперпродуктів", які допоможуть вам убезпечити свій організм від хвороб.

Вчені відзначають, що в разі регулярного вживання певних продуктів можна виключити рак, хвороби серцево-судинної системи. Виявляється, що ці продукти створюють в організмі природний бар'єр проти запалень і ще цілого ряду захворювань.

Дивіться: горіхи користь і протипоказання

Нагадаємо, що безліч наукових досліджень назвали продукти, які допоможуть уберегтися від передчасного старіння.