Не так давно вчені з Університетської лікарні Шлезвіг-Гольштейну в Німеччині науково довели, що краватки дійсно душать чоловіків під час носіння. Так, всього за кілька хвилин носіння даного аксесуару погіршується кровопостачання головного мозку (!). Результати дослідження вже опубліковані в науковому журналі Neuroradiology.

У той же час, для того щоб дізнатися, наскільки правдива популярна відмазка про задушливу краватку, фахівці провели цікавий експеримент, на момент якого вони запросили 30 чоловіків і розділили їх на дві різні групи. Все, що вимагалося від першої групи – це надягнути краватку і пройти в ній магнітно-резонансну томографію, іншим же зробили МРТ без офісного аксесуару.

Таким чином, з'ясувалося, що краватка насправді здатна знизити рівень кровопостачання в середньому на 7,5%. Варто зазначити, що отримавши результати дослідження, експерти закликали роботодавців переглянути офісний дрес-код і відмовитися від "соціально прийнятного удушення".

Як відомо, деякі жінки рвуться в шлюб, як ніби їм там медом намазано. Чоловіки, надумавшись одружитися, цим користуються, і ходять, надувши щоки – мовляв, попляши переді мною, може, тоді й візьму тебе заміж. Між тим, шлюб припускає не тільки радості, але й самообмеження. І поряд з плюсами в ньому є і мінуси.

Також раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що напружений графік роботи на жінках позначається помітно сильніше і негативніше, ніж на чоловіках. У всякому разі, на них понаднормові години виробляють набагато більший негативний ефект, ніж на чоловіків. Під впливом стресу вони завдають все більшої шкоди своєму здоров'ю, в той час як чоловіки продовжують шкодити собі в звичайному режимі.

Популярні новини зараз
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Напружений графік роботи на жінках позначається помітно сильніше і негативніше, ніж на чоловіків: довгі години, проведені в офісі, змушують їх пити занадто багато кави, викурювати дику кількість сигарет і їсти шкідливу їжу з фаст-фудів. І не дивлячись на те, що представники обох статей перестають зловживати випивкою, коли більше часу сидять на роботі, жінки заодно починають відчувати непереборний потяг до різних нездорових закусок.