Летючу лисицю збила машина, але добрі люди врятували її, підлікували і дали смачний банан. Відео про те, як тваринка кумедно їсть банан, зворушило користувачів і вони залишили під ним тисячі коментарів.

Летючі лисиці - рід рукокрилих сімейства криланів. Вони є найбільшими представниками рукокрилих. Ці симпатичні лисички мешкають в Японії, Південно-Східної Азії, Австралії, подекуди на Близькому Сході і на Мадагаскарі, а деякі види - в Південній Америці.

Крилани близькі родичі кажанів, але більші за них - у деяких тіло може досягати півметра в довжину. Летючі лисиці харчуються соком і м'якоттю плодів і квітками. Вони не володіють ехолокацією, яка допомагає кажанам виявляти і захоплювати здобич. Замість цього у них добре розвинені зір і нюх.

Одна така летюча лисичка потрапила в неприємність у місті Квінсленді в Австралії: вона зіткнулась з машиною. Але добрі люди підібрали її і відвезли в притулок для поранених криланів, де їй дали ім'я Міс Аліша.

Здається, у неї все буде добре. Лапки, чи то крила, у неї не зламані, а стрес Міс Аліша заїдає з великим апетитом.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

У притулку є свій канал на YouTube і свій аккаунт в Facebook, де співробітники постять багато фото і відео з такими лисичками і кажанами.

Маленькі крилани в містах часто залишаються сиротами, і поодинці їм не вижити. Тоді на допомогу приходять люди: в Австралії є навіть окрема дитяча лікарня для летючих лисиць і мишей. Працівники загортають тваринок в теплі м'які пелюшки або рушники, годують з пляшечки, або з ложечки.

А дорослих летючих лисиць можна годувати шматками фруктів, які вони обожнюють. Тих, хто зміг легко реабілітуватись, зоологи намагаються випускати на волю. Тих, хто вже не зможе літати самостійно, залишають жити в притулку.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені з'ясували, що в мові рукокрилих, у тому числі криланів та кажанів, існують різні діалекти, і дитинчата переймають його не від матері, а від всієї колонії.