Днями популярний дієтолог Пол Солтер, засновник програми Fit In Your Dress, заявив, що вегетаріанський фаст-фуд зовсім не краще м'яса, як вважають багато хто. Також, він підрахував, що в більшості випадків страви в вегетаріанських закусочних містять набагато більше калорій і натрію, ніж м'ясні страви. Про це пише видання Independent.

Так, згідно думки Пола Солтера, причина підвищеної калорійності полягає в тому, що ресторани швидкого харчування на піку зростання популярності вегетаріанства прагнуть відкрити спеціалізовані установи та надати клієнтам можливість широкого вибору. При цьому їх фінансових ресурсів недостатньо для того, щоб слідувати всім правилам вегетаріанства і часто продукти, які вони використовують для заміни м'яса, дуже низької якості.

У той же час дієтологи проаналізували склад вегетаріанського буріто від популярної мережі ресторанів Chipotle. У нього входить коричневий рис, овочі, чорні боби і салат латук – з цими інгредієнтами він містить 370 калорій, однак, як виявилося, деякі ресторани швидкого харчування додають у страву гуакамоле і сир, щоб збільшити його вагу і посилити смак. Відповідно, калорійність буріто зростає до 600, а це більше, ніж у звичайному гамбургері.

"Тофу – відмінне джерело білка, але коли ви додаєте до нього, наприклад, сир для посилення смаку, калорійність страви зростає в рази", – розповідає Солтер.

Крім того, дієтолог додав, що знайомився з багатьма веганами із зайвою вагою, які вважають, що харчуються правильно.

Популярні новини зараз
Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

"Це відбувається головним чином тому, що вони споживають багато хімічних речовин, які додані в веганські страви у фаст-фудах", – зазначив Солтер.

Нагадаємо, що вчені в черговий раз зруйнували міф про харчуванні, який стрімко поширювався день у день. Зараз у суспільстві стверджували, що калорійність порції набагато важливіше за її розмір. Вегетаріанство - це не дієта, а ідеологія, яка прийшла до нас з далекої Індії. Вона пов'язана з індійськими релігійними течіями і побудована на принципі ахимси - поведінки, що веде до зменшення зла у світі.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що голод є головними ліками від хвороб і старості.