Як повідомляє Clutch.ua хна — сильний натуральний барвник, який часто використовується для волосся. Хна — це порошок, подрібнена кора і листя чагарнику хенни (лавсона). Така фарба була однією з перших у використанні стародавніх жінок, проте це і зараз хороша натуральна альтернатива. Однак і в цієї фарби є плюси і мінуси і про них треба знати. Плюси використання хни:
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися-Хна абсолютно натуральний барвник, який, на відміну про хімічних фарб, не псує волосся. Більш того, вона дуже корисна як для волосся, так і для шкіри голови.
-Хна не проникає в волоски, а обволокує їх, роблячи більш гладкими, слухняними і міцними. Тому волосся, пофарбоване хною, виглядає гладше і густіше.
-Вона лікує волосся, оздоровлює його і зміцнює. У надбавок хна стабілізує функціонування сальних залоз, а це усуне проблеми з лупою.
Мінуси використання хни:
-Головний мінус полягає в тому, що це руда фарба. І навіть з додатковими барвниками хна дасть червонуватий відтінок. До того ж жоден перукар не зможе передбачити, як саме хна ляже на волосся. Все залежить від початкового кольору (так блондинки будуть яскраво-рудим, на темному волоссі хна буде проявлятися тільки в легких золотистих відблисках), від «віку» порошку, часу утримування фарби на голові, способу нанесення.
-Хну ніяк не можна комбінувати з хімічними фарбами. Після хімічної забарвлення повинно пройти мінімум 2-3 місяці, щоб можна було йти фарбуватися хною, і навпаки. Результат змішування може бути найнесподіванішим, наприклад, зелений колір.
-Фарбувати волосся хною не частіше разу на 2 місяці, тому що вона почне пересушувати твої волосся. Але на жаль не всяка хна так довго тримається на волоссі. Підсумок: це відмінний варіант щоб не псувати волосся; це натуральний рудий колір; якщо волосся слабке і посічене теж вибирайте хну. Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що нарощування вій стає все популярнішим і популярнішим і варто розібратись, чи є у тренда недоліки. Наважуючись на нарощування вій варто добре обдумати і зважити всі за і проти, адже крім красивих та виділених очей потрібно думати про здоров'я. Напевно ви чули багато міфів, проте більшість з них-правда. Ось кілька плюсів і мінусів такої процедури.