Дослідники відзначають деякі продукти, які окремо не несуть шкоди організму. Однак в поєднанні один з одним здатні нашкодити йому.

Помідори і сир

Поєднання є досить важким для організму навіть здорової людини. Все тому, що ці продукти перевантажують підшлункову залозу та печінку. Кислоти, які входять до складу томатів, вступають в реакцію з кальцієм з білого сиру. І як результат створюються специфічні відкладення в наших суглобах.

Не рекомендується занадто часто вживати ці продукти разом, але не можна повністю виключати їх зі свого раціону.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Смажена картопля і яйця

Під час смаження картоплю виділяє велику кількість крохмалю і канцерогенних речовин. Посилювати навантаження на організм білком з яйця може бути небезпечно.

Печиво і молоко

У разі, якщо запивати солодку випічку молоком або навіть какао, великий ризик отримати печію і неприємне бродіння в шлунку.

Крім того, дієтологи рекомендують вживати молоко окремо від інших продуктів. Винятком може стати лише чорний кави.

Раніше повідомлялося, що з медичної точки зору дуже істотного поліпшення здоров'я можна досягти вже при зниженні маси тіла на 5-10% від вихідного рівня. Найчастіше це і є ті самі 5-6 кілограмів.

Нагадаємо, найшкідливіший продукт може врятувати вас від раку. Кетчуп впливає на розвиток раку.

Як повідомляв "Знай. ua", 10 фатальних помилок, які заважають тобі знайти фігуру мрії. Ці помилки не дозволять тобі схуднути.

Також "Знай. ua" писав, що захворювання серця і рак: учені попередили про небезпеку "здорового продукту". Ця частина так званих кето-дієти і палеолітичної дієти є смертельною.