Жителю австралійського міста Дарвін пощастило, як нікому. Він похвалився, що розгледів у небі найдивовижніше, що можна побачити – об’єкт, схожий у точності на жіночі груди.

Все почалося з того, коли австралієць вирішив розкинути карти Google, щоб провести час-інший за захоплюючим адресним пошуком в поселенні Теннант-Крік і, необачно клікнувши на Амброуз-стріт, не повірив очам: над намальованим містом майорів таємничий об'єкт, з вигляду - вилиті жіночі груди.

Щоправда було в цьому об’єкті і щось від НЛО, проте чоловік про це не думав.

"Ні, ну я, звичайно, читав про те, як хтось там бачив в небі жіночі бу ... тобто, молочні залози, але зі мною таке вперше. Це найдивніша річ, яку я тільки бачив на тверезу голову! Але знаю я цих конспірологів, знову скажуть, що це відображення тамтешнього водосховища, або ще якусь дурницю в такому дусі", - зазначив везунчик.

Популярні новини зараз

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Відкинутий Мішиною Льоша з "Холостячки" розкрив цінний план на щастя: "Найважливіше..."

Показати ще

Проте місцевий астроном Джефф Карр підлив масла у вогнище розчарування. Спеціаліст запевнив, що знімок побував "в зубах" фотошопу.

Інші користувачі мережі, які побачили фото, припустили, що це міг бути спалах камери.

Наполегливий Дін не захотів допустити торжества всіх цих сумних теорій: він, мовляв, буває в Теннант-Крік кожні пару тижнів і в найближчий же час, проїжджаючи по нещасливої вулиці, ретельно огляне небо над нею в пошуках заповітних грудей.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", 3 грудня жителі Землі зможуть спостерігати незвичайне та досить рідкісне явище – супермісяць (supermoon).