Британські вчені спростували міф про те, що зуби потрібно чистити як мінімум двічі на день – вранці і ввечері.

З їх слів, найчастіше на сніданок люди їдять продукти з великим вмістом кислот, тому звичка чистити зуби відразу після сніданку шкодить зубній емалі, руйнуючи її.

Науковці з Британії рекомендують після сніданку почекати щонайменше годину, а вже потім йти чистити зуби. Найкраще проводити процедури гігієни ротової порожнини вдень та перед сном.

Також вчені зазначають, після процедури не варто користуватись ополіскувачами. Разом з залишками зубної пасти вони також шкодять емалі.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого
Показати ще

Найкраще обполіскувати порожнину рота вдень і після цього протягом 30 хвилин не приймати жодної їжі та напоїв.

Як раніше передавав портал Знай.ua, неприємний запах із рота часто є причиною певних труднощів при спілкуванні з іншими людьми. Часто сама людина не в змозі помітити неприємний запах, а, отже, вона не може зрозуміти причини його виникнення і тим більше розібратися, як позбутися від цієї проблеми. Про це повідомляють ЗМІ.

При легковажному ставленні до цього делікатного питання люди часто вважають, що, замаскувавши запах, вирішують основну задачу. Але відповідь не лежить на поверхні.

Швидше за все, вам необхідно звернути пильну увагу на гігієну порожнини рота.

Нагадаємо, турботливі батьки з перших років життя привчають дитину вести здоровий спосіб життя та дбати про зуби. З трьох років дітей потрібно привчати самостійно чистити зуби. Відомий лікар-педіатр Євген Комаровський дав кілька порад, як правильно це зробити та на що варто звернути увагу в першу чергу.

Як пише фахівець у своєму Telegram-каналі, допомагати та контролювати цей процес варто щонайменше до 8-ми років. Оскільки від цього дуже залежить здоров'я не стільки молочних, стільки нових постійних зубів.

Комаровський наполягає, щоб батьки завжди брали участь у цьому процесі, підказували та перевіряли якість проведення гігієнічних процедур, а також пояснювали дітям, чому це так важливо.