Як повідомляє Clutch.ua часто любителі спорту для ліпшої активності п'ють різні енергетичні добавки. Однак американські вчені з'ясували, що під час тренування корисніше буде їсти банани.

Так, по кількості вуглеводів, банани можуть замінити спортивні напої для тих, хто регулярно займається спортом. Експерти розповіли, що у банана найсильнішу протизапальну властивість.
При тривалих спортивних навантаженнях банани можуть збільшити витривалість і допомагають відновитися після тренування. Це пояснюється тим, що вуглеводи підживлюють м'язи і одночасно знижують фізіологічний стрес.
В спортивних напоях, крім цукру є барвники, підсилювачі смаку, ароматизатори, які провокують алергічні реакції і шкодять організму в цілому. В ході експерименту В 2012 році, вчені виявили, що велосипедисти краще справлялися з дистанцією, якщо в дорозі підкріплювалися або бананом, або спортивним напоєм, але не звичайною водою. У березні 2018 року вчені ізольовано подивилися на клітини крові, щоб зрозуміти, наскільки в різних випадках активні гени, які беруть участь у запальному процесі. Результати були ті ж, що і в 2012 році.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що авокадо переплюнув всіх – фрукти, овочі і навіть трохи горіхи. Як цієї зеленої «груші» з невиразним смаком і запахом вдалося потрапити в топ найпопулярніших продуктів світу?Авокадо – це неймовірно корисний фрукт. Він дуже ситний і смачний і доречний в будь-якій дієті – худне, спортсмена, сердечника. Це чи не основна складова вегетаріанського меню. У 100 грамах авокадо помістилося все лише 250 калорій.

Фрукт не містить цукру і шкідливих жирів і ідеально підходить для будь-якої дієти. Більш того, він здатний розщеплювати надлишок холестерину в крові. У авокадо калію навіть більше, ніж в банані, а це важливо для судин і серця. Багатий набір вітамінів і мікроелементів підніс авокадо на звання омолоджуючого фрукта.