Нікому не подобаються злі та грубі люди, але найчастіше ми навіть не здогадуємося про те, яка саме людина може вчинити з нами підступно і підло.

У деяких людей, як би сумно це не звучало, підлість - невід'ємна складова характеру, і "кинути ніж в спину" кому-то для власної вигоди - для них не складає труднощів.

Астрологи склали список найпідліших знаків Зодіаку, від яких варто триматися подалі.

Терези

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Терези – це, мабуть, найжадібніший знак Зодіаку. Заради власної вигоди вони можуть піти буквально на все. Практично вся їх життя присвячене гонці за грошима, при чому, яким шляхом досягти своєї мети - для них абсолютно не має значення.

Ви ніколи не зможете до кінця "розкусити" їх - це найбільш злий і при цьому потайний знак Зодіаку. Також варто пам'ятати, що Терези здатні чинити величезний вплив на інших людей, немов гіпнотизуючи їх. Це не завжди виливається в позитивний результат, тому постарайтеся просто не підпускати їх близько до себе.

Стрілець

Стрільці щиро ненавидять будь-які обмеження, і якщо їх обставини заганяють в якісь рамки - результат може бути вельми нерадісним. Вони готові буквально йти по головах, щоб отримати те, що їм потрібно, і ніякі перешкоди представникам цього знаку не страшні.

Вони з радістю використають вас в своїх "брудних іграх", якщо їм це вигідно. Відмінною рисою Стрільців також є відсутність друзів, так як вони їм просто не потрібні. Представники знаку закінчують дружбу та, де мова йде про їхнє благополуччя, тому якщо треба буде - вони легко "поставлять підніжку" і переступлять через жертву, навіть не озирнувшись на неї.

Водолій

Незважаючи на те, що Водолії мають гострий розум, який можна направити в корисне русло, зла і підлості в них все ж більше. Головна проблема, яку мають ці знаки Зодіаку - упертість і упевненість в тому, що вони - центр Всесвіту. У Водоліїв, як правило, є тільки дві думки: своє і неправильне, і щоб довести всьому світу правоту, вони здатні на що завгодно. Ніколи не починайте спільну справу з ними - якщо представники цього знака будуть захоплені метою стати головним - ви вмить залишитеся ні з чим.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що серпень складно назвати сприятливим місяцем з точки зору фінансів. Виною тому стане зворотний рух Сатурна, Плутона, Уран, Марса і Меркурія. І якщо перші три планети не роблять на окремих людей сильного впливу, то дві інші здатні створити серйозні перешкоди.