Сучасна людина недооцінює силу прокльонів і навіть не здогадується, як діє прокляття.

Прокляття скривдженого художника

На початку двадцятого століття найбагатша на той час людина - південноафриканський мультимільйонер Альфред Бейт, заробив свій величезний статок на видобутку алмазів. Окрім того, він зібрав у своєму ірландському маєтку величезну колекцію полотен іменитих художників світу.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Астролог побачив у травні "лихо" для України Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою
Показати ще

Його справу продовжив спадкоємець маєтку граф Міллтаун, людина вельми запального і неприборканого характеру. Замовивши якось місцевому художнику серію картин і отримавши своє замовлення, він спалив усі полотна, оскільки вони йому не сподобалися, а майстру не заплатив за його працю і пенса. Ображений художник прокляв графа і його маєток.

Незабаром граф помер за дивних обставин, а безцінна колекція картин Russborough стала приносити її спадкоємцям лише неприємності. На початку сімдесятих років колекція картин Russborough дісталася останньому її спадкоємцю - ірландському баронету Альфреду Бейту.

Вже через рік в будинок пробралися грабіжники і винесли десятки шедеврів, з яких знайшли і повернули в колекцію потім тільки дев'ятнадцять полотен. Через дванадцять років відбулося ще витонченіше пограбування, коли господарі поїхали в Лондон. Грабували колекцію ще кілька разів, наприклад, в 2001 році серед білого дня за допомогою вантажівки була зруйнована стіна будинку, після чого грабіжники увірвалися в приміщення і винесли кілька цінних картин. Остання крадіжка сталася в 2002 році, після чого дружина Альфреда Бейта (сам він на той час уже помер) передала всі полотна до картинної галереї.

Прокляття старого священика

Ця історія сталося під час першої світової війни. Влітку 1914 року німецька армія генерала Фон Клюка успішно наступала на Париж. В одному французькому селі німецька піхота стала грабувати місцеве населення. У багатому домі, що належав фермеру, оселився унтер-офіцер. Сам фермер завчасно втік, а його дружина з маленькою дитиною чомусь залишилася. Солдати знайшли в підвалі фермера вино і веселилися, при цьому офіцер напідпитку постійно приставав до господині дому. Коли французькі війська погнали німців назад від Парижа, обстановка в селі, в тому числі і будинку фермера, загострилася до краю. Господиня звернулася за допомогою до місцевого священика, який погодився побути з жінкою та її дитиною, поки німці не підуть.

Однак коли артилерія Союзників змусила німців поспішно відступати, в селі почався справжній переполох. Розлючений і п'яний унтер-офіцер чомусь звалив всю провину за цю військову невдачу на господиню будинку, звинувативши жінку в шпигунській діяльності, застрелив її дитину, потім саму матір, а під кінець і священика.

Помираючи, святий отець прокляв лиходія, сказавши, що німець залишиться тут, і душа його буде в цьому місці довго шукати спочинку, поки Бог не простить і не відпустить її. З тим і помер.

Унтер-офіцер кинувся наздоганяти свою роту, але тут в нього потрапив осколок снаряда, що розірвався, і німець помер прямо на дорозі. Надалі жителі села поховали жінку з дитиною і священика. Закопали в землю і офіцера.

З того часу на околицях села помічають привид в німецькій військовій формі, який отримав назву - привид Гуна.

Нагадаємо, археологи випадково виявили дивну могилу, спосіб поховання небіжчиці в якій, породив чимало запитань.

Як повідомляв раніше Знай.ua, у багатьох культурах вважається поганим і навіть небезпечним днем ​​П'ятниця, яка випала на 13 день місяця.

Також Знай.ua писав про те, що екстрасенс з Уфи Микита Турчин днями відсвяткував 18-річчя, але вже встиг стати учасником проекту "Дом-2" та прославитись своїми чарами.