Сучасна людина піддається впливу величезної кількості стресових факторів, на що його нервова система раз у раз реагує негативними емоційними сплесками. Нервувати і переживати емоції - це абсолютно нормально.

Однак іноді емоційні сплески можуть виходити з-під контролю і приносити шкоду. Так як же навчитися тримати себе в руках?

Пропонуємо вам скористатися наступними порадами:

1. Не намагайтеся вирішити всі одним махом
Розриваючись між рішенням величезної кількості найрізноманітніших проблем, ви, в кінцевому рахунку, або нічого не доб'єтеся або доведете себе до нервового зриву. Потрібно пам'ятати, що кількість речей, які людина здатна одночасно тримати в голові, обмежена. Визначтеся з пріоритетністю завдань і вирішуйте їх по одній, починаючи з найтерміновішою.

Популярні новини зараз
З кордону відразу до ТЦК: що може чекати на чоловіків при виїзді Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці Пенсіонерів ощасливлять допомогою: заплатять по 4000 гривень
Показати ще

2. Живіть сьогоднішнім днем

Не варто переживати через те, що було зроблено чи відбулося в минулому. Що сталося, не змінити і з цим в кінцевому підсумку доводиться миритися. Не варто надмірно хвилюватися з приводу майбутнього. Намагайтеся знаходитися в тому моменті, який проживаєте.

3. Визначтеся з гіршим

Коли що-небудь змушує вас нервувати, уявіть собі найгірший результат події і спробуйте прийняти це. Утримати себе в руках стане набагато легше, а будь-який результат, крім уже прийнятого гіршого, буде носити позитивне забарвлення.

4. Відволічіть себе, зайнявшись справою

Ніщо так не відволікає від важкої ситуації, як справа. Наприклад, переживаючи за результат не залежить від вас справи, можна переключити свою увагу на роботу по дому. Це допоможе переключитися і вивільнити енергію емоцій.

5. Не варто переживати з приводу думки оточуючих

Більшість людей зосереджено в більшій мірі на собі і своїх власних проблемах. Так, ваша ситуація може стати темою для розмови, але не більше того.

6. Перестаньте придумувати проблеми
Як часто ви переживаєте з приводу того, що може трапитися, даючи волю уяві? Наприклад, якщо людина не бере трубку, це зовсім не означає, що він навмисне ігнорує дзвінок.

7. Примиріться зі своєю недосконалістю

Ніхто не ідеальний, і не потрібно вимагати від себе відповідності завищеними стандартам. При бажанні можна відшукати в собі сотні недоліків, але хіба таке заняття зробить вас краще? Так, ви можете працювати над виправленням власних недоліків, проте стратити себе за їх наявність вже точно.

Раніше портал "Знай.ua" публікував кращі методи вийти з будь-якої суперечки.