Відомий психоаналітик спробувала розвіяти міфи і визначити, якою ж насправді має бути хороша мати. І чи має вона щось комусь доводити? Про це читайте в матеріалі Clutch.

Мати, в першу чергу, повинна фізично й емоційно бути в житті дитини. Це означає не працювати до 11 годин, не виїжджати у відрядження довше декількох днів і тому подібне. У разі тривалої відсутності матері в житті дитини, то фігурою, що заміняє маму, стає хтось інший.

Хороша мама вміє справлятися зі своєю тривогою і заспокоювати дитину. Це дуже непросто і психологи всього світу шукають шляхи правильного вирішення подібних проблем.

"Якщо ви можете так обійняти дитину, щоб він заспокоївся (не придушити, а обійняти), якщо вам хоча б іноді вдається замінити "Не кричи, вистачить мене ганьбити!" на "Все добре, все добре, мій маленький, давай заспокоюватися", хоча б в одному випадку зі ста, то ви справляєтеся", - зазначає психоаналітик.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Помер колишній міністр закордонних справ України Анатолій Зленко

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

Дослідники все більше схиляються до думки, що краще мати, тим гірше для психіки дитини. Тим більше, що за "ідеальність" часто видають ту саму підвищену тривожність, яка у нас йде попереднім пунктом.

Хороша мати має свою власну життя. Вона не зациклює своє існування на малюка, має інших людей, коло спілкування, з якими здатна відпочити від дитячих турбот.

Хороша мати розуміє, що помиляється. Це нормальний процес – не завжди знати, чому дитина пищить, наприклад і не виконувати всіх його вимог.

Хороша мати вміє мріяти, а решта з погляду психоаналітика, має набагато менше значення.

Нагадаємо, ця їжа викликає звикання.

Як повідомляв Знай.іа, врачи розвінчали головні міфи про вагітність.

Також Знай.ua писав, експерты назвали топ смертельно небезпечних звичок.