Відомий психоаналітик спробувала розвіяти міфи і визначити, якою ж насправді має бути хороша мати. І чи має вона щось комусь доводити? Про це читайте в матеріалі Clutch.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяМати, в першу чергу, повинна фізично й емоційно бути в житті дитини. Це означає не працювати до 11 годин, не виїжджати у відрядження довше декількох днів і тому подібне. У разі тривалої відсутності матері в житті дитини, то фігурою, що заміняє маму, стає хтось інший.
"Якщо ви можете так обійняти дитину, щоб він заспокоївся (не придушити, а обійняти), якщо вам хоча б іноді вдається замінити "Не кричи, вистачить мене ганьбити!" на "Все добре, все добре, мій маленький, давай заспокоюватися", хоча б в одному випадку зі ста, то ви справляєтеся", - зазначає психоаналітик.
Дослідники все більше схиляються до думки, що краще мати, тим гірше для психіки дитини. Тим більше, що за "ідеальність" часто видають ту саму підвищену тривожність, яка у нас йде попереднім пунктом.
Хороша мати має свою власну життя. Вона не зациклює своє існування на малюка, має інших людей, коло спілкування, з якими здатна відпочити від дитячих турбот.
Хороша мати розуміє, що помиляється. Це нормальний процес – не завжди знати, чому дитина пищить, наприклад і не виконувати всіх його вимог.
Хороша мати вміє мріяти, а решта з погляду психоаналітика, має набагато менше значення.
Нагадаємо, ця їжа викликає звикання.
Як повідомляв Знай.іа, врачи розвінчали головні міфи про вагітність.
Також Знай.ua писав, експерты назвали топ смертельно небезпечних звичок.