Світла Седмиця являє собою тиждень, наступну за Великоднем. До цього великого свята нас чекав пост, досить суворий і той, що вимагає дотримання, але після нього ми бачимо деякі послаблення, можливість для гучних урочистостей, адже найяскравіша подія вже сталася і остаточно закріплена віра в Бога і його турботу про людей.

Виділіть час і на відвідування церкви, і на вивчення особливостей різних православних свят. Ви будете приємно здивовані тим, що наші предки стикалися з такими складними, але вкрай цікавими ситуаціями, як вони билися за знаходження істини, духовну чистоту.

Зверніть увагу на одну дуже цікаву традицію — якщо слідувати православним канонам досить строго, то двері у всіх храмах у Світлу Седмицю повинні бути відкритими. Цей простий, але глибокий символ означає, що воскреслий Христос все-таки знайшов для людей дорогу, яка веде на небеса. Крім цього, свято обов'язково повинен бути пов'язаний з особливими справами, такими як милість, благочестя, добротворчість. В такому стані дух православного людини повинен перебувати постійно, але якщо іноді життя диктує свої ситуації, а впоратися з ними вкрай складно, у вас буде можливість знайти натхнення в житті людей, що жили задовго до нас.

Популярні новини зараз
Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого
Показати ще

У Світлий понеділок жінки повинні залишатися вдома, а чоловіки - ходити в гості і вітати своїх близьких і знайомих людей. Столи повинні бути накриті протягом усього дня можна їсти непісну, м'ясну їжу.

Обов'язково зайдіть у гості до родичів, батьків і літніх членів сім'ї, зазвичай за столом у гостях сидять недовго, півгодини. У Світлий вівторок по гостям вже, за традицією, ходять жінки, а чоловіки залишаються вдома.

Під час Великоднього тижня бажано відмовитися від роботи. Звичайно, це практично нездійсненна вимога в сучасному житті, тому постарайтеся хоча б скоротити кількість виконуваної роботи, робіть те, що можна відкласти на потім.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що Великдень в 2018 році православні християни відзначають 8 квітня. Це святковий день, тому більшість обмежень Страсного тижня вже не мають сили. Але варто відзначити, що в богослужбовому плані Воскресіння Христове святкується сім днів.