За один прийом їжі варто їсти рівно стільки, скільки потрібно для функціонування організму. Зазвичай ми не прислухаємося до свого тіла і їмо, поки тарілка не стане порожня, але є прості правила, які допоможуть впорається з постійним переїданням. Про це повідомляє Clutch.ua.

Маленька посуд

Науковий експеримент провели в Корнельському Університеті. Було набрано 85 учасників, які мали наповнити свої миски морозивом, але при цьому їм були видані тарілки різного розміру. Одні отримали маленькі, інші відповідно, великі.

За результатами експерименту у великих тарілках виявилося на 31% морозива більше, ніж у маленьких. Так можна чинити з щоденними прийомами їжі і ви помітите, як зменшаться порції обіду.

Заборона на соціальні мережі

Дослідження в Американському журналі клінічного харчування показало, що люди, які їли і одночасно грали в пасьянс, відчували себе менш ситими і в підсумку для насичення з'їдали більше калорій в день, що їм реально потрібно. Для того, щоб їсти менше, слід робити це в спокійній, вільної від соціальних мереж і телевізора обстановці.

50% раціону – овочі

Овочі низькокалорійні і багаті клітковиною, яка здатна наповнювати шлунок. Обід, половина якого займає овочі буде поживним і корисним.

Склянка води

Вчені радять перед кожним прийомом їжі випивати стакан води. Він наповнить шлунок і, швидше за все, за обідом ти з'їси менше. Справа в тому, що ми часто плутаємо голод з спрагою, відповідно і з'їдаємо більше, ніж потрібно.

Виключи спокуси

Шкідливі перекуси – частина традиції переїдання за день. Не варто випробовувати силу волі, краще просто прибрати з кухні всі спокуси у вигляді чіпсів, печива, цукерок, шоколаду та іншого.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" американська співачка Келлі Кларксон, відома хітом "Because Of You", розповіла, що сильно схудла.