Прості правила щодо здорового способу життя знають всі. Але знати не означає дотримуватися. Для того, щоб бути бадьорим і здоровим не треба курити, зловживати алкоголем, захоплюватися жирною їжею і поглинати "порожні" калорії.

Є щоденні звички, які впливають на організм гірше пари пляшок пива і куріння. Перевірте, скільки з них присутній у вашому житті.

СИДЯЧИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ є найгіршим, що ви можете зробити для свого тіла. Організму це не йде на користь від слова зовсім.

Канадські дослідники зазначають, що саме завдяки сидячому способу життя у 2/3 випадків розвивається рак кишечника, а також він здатний стати причиною утворення злоякісних пухлин молочної залози, легенів, передміхурової залози.

Популярні новини зараз

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Комунальні тарифи та ціни весни: що подорожчає вже з 1 березня

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Показати ще

Не потрібно нехтувати вечірніми прогулянками, ранковою зарядкою, а також невеликими перервами в роботі щогодини на невелику гімнастику.

СПОЖИВАННЯ ВЕЛИКОЇ КІЛЬКОСТІ М'ЯСА І СИРУ також негативно позначається на самопочутті та здоров'ї. Справа в тому, що тваринний білок багатий IGF-1. Цей гормон може сприяти зростанню ракових клітин.

Вчені з Університету Південної Каліфорнії встановили, що люди середнього віку, в чий раціон входить багато продуктів з високим вмістом тваринних білків, у 4 рази частіше вмирають від раку.

НЕДОЛІК СНУ також здатний збільшити ризик розвитку раку, який загрожує курцеві зі стажем. Це підтверджують нещодавні дослідження. Дефіцит сну дійсно смертельний.

Спати потрібно не менше восьми годин у прохолодній темній кімнаті з нормальним перебігом всіх фаз сну.

Нагадаємо, ці звички перетворять ваше авто на металобрухт.

Як повідомляв Знай. ua, експерти назвали топ смертельно небезпечних звичок.

Також Знай. ua писав, що привычка випивати перед телевізором призведе до смерті, і ось чому.