Під час вживання спиртних напоїв на організм лягає додаткове навантаження. Він змушений справлятися з згубною дією етанолу, який здатний швидко проникати в усі клітини організму. Крім того на нього негативно впливає ацетон й сивушні олії, які утворюються в результаті дистиляції алкоголю.

Вчені в ході досліджень прийшли до висновку, що вітаміни групи В сприяють швидкому засвоєнню алкоголю і відіграють роль засобів профілактики похмілля. Зокрема, таким ефектом мають.т вітаміни В1 (тіамін) і В6 (піридоксин).

"Вітамін В6 допомагає швидше переробити алкоголь, стимулює активність печінки і має детоксикаційну дію. Встановлено, що 1200 мг цього вітаміну знижує симптоми похмілля у два рази. Вітамін В1 стимулює синтез ферменту ацетил-КоА, з допомогою якого завершується переробка етилового спирту до вуглекислого газу і води", - повідомляють фахівці.

Обидва вітаміну вчені рекомендують приймати виключно у рідкому вигляді, розбавляючи в невеликій кількості води. При цьому вони попереджають, що одночасно приймати їх не варто, адже в такому разі засвоюється лише один з компонентів. Оптимальніше всього приймати спочатку В6, а через 4-6 годин – В1.

Популярні новини зараз

Похід до туалету обернувся для жінки жахливими ранами: "Причаїлася в унітазі"

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Показати ще

Крім названих тіаміну і піридоксину після них вчені в якості рекомендації радять приймати вітамін С. Саме ця популярна аскорбінка сприяє більш ефективному виведенню з організму токсинів, які утворюються в організмі в процесі випивки.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" захворювання печінки найбільше позначаються на зовнішності людей – жовтувато-сірий колір шкіри, потемніння рогівки очей. Все це тільки початкові риси. Запобігти цьому можна простим, але перевіреним способом: просто стежити за тим, що і коли ви п'єте.

Норма в 1,5 літра на день не завжди посильна. Часто ми забуваємо, що потрібно пити чисту воду не тільки тоді, коли хочеться. У жаркий день добова доза для дорослої людини може зростати до 3 літрів. Вона попереджає згущення жовчі, печінка легше позбавляється накопичених токсинів.