Як повідомляє Clutch.ua пройдіться пішки на роботу і назад, зробіть кілька кіл навколо будинку. Доведіть цифру до 10 тисяч кроків на день і ваш організм скаже вам "спасибі". Чому ж це корисно?

Психічне здоров'я

Фізичні вправи також впливають на психіку. Дослідження показали, що вправи низької інтенсивності, такі як ходьба, можуть запобігти різним психічним захворюванням.

Знизиться ризик серцевих захворювань
Рухатися корисно для серця. Ходьба покращує кровообіг і допомагає регулювати високий кров'яний тиск. Ходьба може навіть знизити рівень холестерину. Це буде чудовий внесок у майбутнє.

Поліпшене травлення

Ходьба змушує все тило рухатися,тому і покращує травлення. Всього 30 хвилин ходьби в день допоможуть поліпшити роботу кишечника. Не забувайте випивати 2 літри води і назавжди позбавтеся від таких проблем.

М'язовий тонус
Ходьба – це м'який спосіб поліпшити кровообіг і змусити тіло рухатися. Якщо ти ходиш досить довго, то можеш отримати ті ж переваги, що і у випадку з тренуваннями низької інтенсивності. Покращений м'язовий тонус і стійка втрата ваги - позитивні дії активного способу життя.

Зменшення болю в спині

Популярні новини зараз

Колишній Пугачової Кіркоров поповнив "чорний список" в Україні: більше не почуєте

Віктор Павлік з сином на руках зворушив усіх молодих матусь: пощастило дружині

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Показати ще

Якщо у вас болить нижня частина спини, ходьба стане простим рішенням цієї проблеми. Ця діяльність з низьким навантаженням також відмінно циркулює кров навколо хребта, дозволяючи залікувати мікротравми. М'язи спини стає сильнішою кожен день.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що не хочете рахувати калорії і стежити за купою правил, сідаючи на дієту? Дієтологи давно знайшли вихід - алкалінова дієта. Саме її дотримуються відомі голлівудські красуні Вікторія Бекхем, Дженніфер Еністон, Кірстен Данст, Жизель Бюндхен і Гвінет Пелтроу.

Кілька років тому лікарі-нутріционісти Вікі Еджсон і Наташа Коррет розробили програму харчування для нормалізації кислотності, яка повинна допомогти людям з проблемами шлунково-кишкового тракту. І якщо повернути показник pH-балансу організму до норми (від 7,35 до 7,45), то можна позбавитися від проблем з травленням і метаболізмом