Домашня рослина "толстянка", в народі його називають "грошове дерево", воно прикрашає оселю багатьох українців.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЄ думка, що ця рослина приносить багатство і достаток у родину, а є ті, хто використовує його як ліки. І взагалі, це дерево дуже гарне і багато хто заводить його просто для створення атмосфери. Про це пишуть українські ЗМІ.
Ми пропонуємо вам розібратися у всіх принадах та недоліках цього чудового Грошового дерева.
Товстянка має безліч різновидів. Однак найпоширеніша в якості кімнатної рослини товстянка деревоподібна, або "грошове дерево". Іноді ще цю рослину називають крассула, жирянка.
У толстянці міститься у високій концентрації миш'як, тому зловживати внутрішнім прийомом лікарських препаратів на основі цієї рослини не рекомендується. При передозуванні спостерігаються блювота, пронос, порушення свідомості.
— Герпес на губах. З декількох листочків вичавити сік. Змащувати уражене місце кожні 30 хв. Можна зробити інакше
— просочити соком ватку, покласти її на уражене місце і за допомогою пластиру зафіксувати.
— Ангіна, тонзиліт. З 10 листків вичавити сік, змішати з 200 мл води. Полоскати горло 3-5 разів на день.
— Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки. Вранці за 1 год. до приймання їжі з'їдати 2 листочка толстянки, ретельно пережовуючи.
— Пієлонефрит, цистит. 5 листків толстянки подрібнити, залити 200 мл гарячої води, настоювати 1 годину, процідити. Приймати по 1 ст. ложці за 15 хв. до їжі 3 рази в день.
Артрит, артроз. Вичавити з 10-15 листя сік, змащувати уражені суглоби перед сном.
— Геморой. Прикласти розрізаний лист, допомагає відразу.
Опіки, удари, розтягнення, рани, порізи, нариви. Прикласти кашку з листя на пошкоджену ділянку, закріпити бинтом. Змінювати пов'язку по мірі висихання (2-3 години).
За деякими даними, толстянка очищає повітря від шкідливих мікробів і бактерій, а за деякими повір'ями, приверне в будинок багатство та вдачу!
Як повідомляв портал "Знай.uа", "долина нарцисів" - заповідний масив, що знаходиться в урочищі Кіреші 4 км від міста Хуст Закарпатської області. У мережі показали, як зросли ці рослини.