Clutch.ua розповів, як змінюється наше тіло після 12 тижнів тренувань і на кожному етапі окремо. Так що не затягуйте з походом до залу. Чим раніше почнете, тим швидше побачите результат.

Через 30 хвилин
Найважче - змусити себе піти на перше заняття. Буквально через півгодини після початку тренування організм починає активно виробляти ендорфіни, так що настрій стане краще. Ще через годину на душі з'явиться спокій і умиротворення.

Через 2 дні
Після перших тренувань виникає сильний біль у м'язах. Головне пам'ятати, що через важкий етап відновлення проходять всі. Тіло змінюється, так що стисніть зуби і продовжуйте працювати.

Через 2 тижні

Через 14 днів регулярних занять м'язова біль уже не турбує. З'являється величезна гордість і бажання йти до мети.

Через 4 тижні
Через місяць організм звикає до регулярних навантажень і йому не можна давати послаблення. Ваш обмін речовин прискорюється, а значить процес схуднення включений. Пропадають задишки. Ти п'єш більше води не з примусу, а за бажанням.

Через 8 тижнів

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Тривалий термін тренувань сприяє зниженню ризику ішемічної хвороби серця, пов'язаної з серцево-судинними захворюваннями, ожирінням і цукровим діабетом.

Через 12 тижнів
Організм вдячний за виконану роботу і важку працю. Три місяці занять навчили тіло спалювати більше калорій, бути витривалішим, сильнішим, протистояти ряду проблем зі здоров'ям. Випромінювати щастя і радіти кожному дню, бути впевненішими у собі.Як раніше повідомляв "Знай.uа" струнке тіло, сексуальні форми і ніякої зайвої ваги – бажання кожної дівчини, яка підвищується з приходом літа. Втілити мрію в реальність, та ще й за невеликий період часу, можна з допомогою занять шейпінгом! Однак плутати шейпінг з фітнесом все ж не варто.«Шейпінг» або, якщо перекладати, «надання (тіла) форми» — це спеціально розроблена кардіо і силове тренування, спрямована на корекцію проблемних зон і загальне оздоровлення жіночого організму. Кардіо означає, що протягом тренуванні задається особливий пульс, силова ж означає, що робляться по черзі вправи на всі групи м'язів.